Opis gry Real Racing 3

0
185
Rate this post

Wyścigi po znanych kierowcom rajdowym z całego świata trasach. Eventy, dostęp do najlepszych aut i twoja kariera za kierownicą. Dołącz do ekipy pasjonatów ukierunkowanej na wiarygodność doznań wyścigówek 3D i ruszaj po puchar.

 

Real Racing 3 to solidna porcja wyścigów samochodowych, która ukazała się na urządzenia mobilne dzięki Electronic Arts. Wydawca mający już wcześniejsze doświadczenia z przyprawiającymi o zawrót głowy prędkościami (Need for Speed World) postanowił spróbować tym razem czegoś innego. Zamiast kolejnej dawki nielegalnych rajdów przez środek miasta, w twoje ręce wpada wyścigówka 3D bardzo silnie zorientowana na zachowanie maksymalnego realizmu.

Prawdziwe trasy, sportowe auta i ponad 2000 eventów

Walkę z czasem i siedzącą ci na ogonie konkurencją w Real Racing 3 przyjdzie stoczyć na 12 autentycznych trasach wyścigowych. Znajdujące się na całym wirtualnym świecie lokacje, które staną się świadkiem twoich zmagań, istnieją naprawdę. Począwszy od Anglii poprzez Niemcy i Francję, aż po Zjedonocze Arabskie – będziesz miał okazję przekonać się jak smakuje rywalizacja w wirtualnym odwzorowaniu naprawdę istniejących odcinków drogi. Porządna gra wyścigowa nie obyłaby się oczywiście bez solidnej floty sportowych aut. Jeżeli czujesz już ciarki na plecach słysząc o samochodach od Ferrari, Lamborghini, Mercedes-Benz i Bugatti, to pewnie spodoba ci się informacja, że w Real Racing 3 możesz zasiąść za kierownicą łącznie 100 aut od tych i innych producentów. Na rozgrywkę Real Racing 3 składa się ponad 2000 zróżnicowanych eventów, w których będziesz musiał dowieść swoich umiejętności konfrontując się z wysokim prestiżem wydarzeń, próbami refleksu i wytrzymałości. Twoimi oponentami mogą być zarówno inni gracze online w trybie multiplayer, albo na przykład reprezentujące ich zawodników AI w trybie Time Shifted Multiplayer.

Żeby rozpocząć swoją wielką wyścigową karierą, musisz tylko dysponować smartfonem lub tabletem z sytemem Android lub iOS. Gra free-to-play Real Racing 3 dostępna jest do pobrania za darmo w sklepach Google Play oraz iTunes.