Elsword

0
124
2/5 - (1 vote)

Elsword to produkcja koreańskiego (ich siedziba mieści się w Seulu) studia Kog, znanego wcześniej z produkcji Grand Chase. Elsword jest miksem kilku gatunków, a akcja rozgrywa się w dwuwymiarowym środowisku. Esencją rozgrywki są walki z innymi graczami. Całość jest utrzymana w mangowej, pełnej magii i fantastycznych stworów stylistyce, typowej dla gier produkowanych przez azjatyckie firmy.

Gracz przejmuje kontrolę nad jednym z dziewięciu dostępnych bohaterów – Elswordem (młodym szermierzem), Aishą (magiem), Reną (elfem), Ravenem (byłym rycerzem, szukającym zemsty na osobach, które wtrąciły go do więzienia), Eve (przedstawicielką rasy Nasod), Chungiem (królewiczem z arystokratycznej rodziny Seiker), Arą Haan (specjalizującą się w walce wręcz), Elesis (porywczą starszą siostrą Elsworda) oraz Addem (jedynym, który przeżył masakrę swojej rodziny). Każda z postaci reprezentuje nieco inny styl walki i ma inne zdolności. Bohaterowie rozwijają się w trakcie rozgrywki (to, w jakim kierunku pójdzie progres, zależy od gracza), co pozwoliło zaimplementować w dwuwymiarowej bijatyce elementy znane z gier RPG. Ciekawym rozwiązaniem jest wyposażenie bohatera w zwierzę, które również rozwija się w miarę postępów w grze i bywa bardzo pomocne – coś na zasadzie mocno uproszczonego systemu petów dostępnych Hunterowi w World of Warcraft.

Elsword to produkcja całkowicie darmowa – istnieje jednak opcja wykupu dodatkowych umiejętności lub sprzętów za prawdziwe pieniądze. W produkcję mogą zgrać posiadacze wszystkich przeglądarek obsługujących Flash Playera.

Źródło: https://kacikogrodniczy.pl/jak-zadbac-o-porzadek-w-swoim-ogrodowym-stawie