Wniknij w środowisko golfistów i koneserów tego sportu i przekonaj się na własnej skórze jak to jest być menadżerem profesjonalnych zawodników, planować ich strategie rywalizacji w turniejach i wspólnie piąć się po ścieżce kariery.

 

Golf Manager to darmowa gra symulacyjna, którą możesz bez problemu pobrać na swój komputer, jeżeli czujesz, że drzemie w tobie żyłka organizatorska. Jako osoba zarządzająca karierą golfistów będziesz miał tutaj okazję aktywnego uczestniczenia w całej ścieżce kariery współpracujących z tobą graczy. Konsekwencja w dążeniu do celu, zdolności organizacyjne i trud, który zadasz sobie, żeby wypromować swoich podopiecznych przyniosą efekty szybciej niż myślisz. Zobaczysz jak na twoich oczach, dzięki treningom z profesjonalnymi trenerami, z dobrze zapowiadających się debiutantów staną się gwiazdami golfa.

Żeby rozgrywka była bardziej realistyczna, miejscem potyczek będzie zawsze jedno z kilkunastu pól zaprojektowanych zgodnie z obowiązującymi w profesjonalnym golfie standardami. Odkrywaj młode talenty, rywalizuj z najlepszymi i nigdy nie usypiaj swojej czujności. Konkurencja nie śpi. Żeby dobrze zrozumieć co dzieje się na polu golfowym, będziesz musiał analizować statystyki rozgrywek, porównywać dane i wyciągać odpowiednie wnioski. To nie rekreacyjne wybijanie piłki, to świat wielkiego sportu i brutalnej rywalizacji. Czy jesteś gotowy żeby stanąć w szranki z innymi graczami, którzy podobnie jak ty pragną sukcesu i nie zadowalają się tylko częściową wygraną? Tryb multiplayer umożliwi ci udział w turniejach przeciwko innym menadżerom i walkę o zajęcie dobrego miejsca w rankingu.

Jeżeli nabierzesz ochoty na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń związanych zagadnieniami, wokół których obraca się tematyka gry – możesz zawsze porozmawiać z innymi członkami społeczności przez specjalnie do tego przeznaczony czat. Golf od zawsze skupiał wokół siebie grono wyjątkowo wymagających odbiorców. Współpraca z nimi wcale nie musi należeć do najłatwiejszych, ale przecież grasz bo lubisz wyzwania, prawda?