Opis gry Ace of Spades

0
169
Rate this post

Wraz z grupą kanciastogłowych bohaterów ścigasz się przez ciemne tunele i twierdze – zawsze z bronią w ręku! Dodatkowo budujesz własne mapy.

 

Ace of Spades jest mieszanką gry sandboxowej Minecraft i klasycznego shootera. W tej darmowej grze MMO czeka na ciebie pełen akcji gameplay w walce z innymi graczami. Jest również możliwość tworzenia indywidualnego otoczenia. Gra Ace of Spades daje ci całkowitą wolność w budowaniu twojego wymarzonego świata. Klocek po klocku tworzysz całe krajobrazy w stylu retro. Świat budujesz według własnego upodobania.

W mozolnej dłubaninie stworzone przez ciebie otoczenia mogą jednak zostać zburzone podczas walki. Ace of Spades jest również shooterem, w którym nastawiasz się na trzymające w napięciu walki – również na stworzonym przez ciebie terytorium. W grze uczestniczyć w walce może jednocześnie 32 żołnierzy na polach bitwy. Do twoich głównych zadań nie tylko należy planowanie i koordynacja ataków, ponieważ dzięki budowaniu tuneli i twierdz masz wpływ na wydarzenia na polu bitwy. Wraz z taktycznym sposobem postępowania masz szanse na wygraną.

W grze online Ace of Spades używasz różnych taktyk, by dotrzeć do celu wyznaczonego przez innych graczy. Również i ty możesz wymyślać wyzwania dla innych graczy. To ty decydujesz, jak działasz w tej grze free-2-play. Stwórz własne pole bitwy, zburz je i zacznij znów od samego początku!

Ace of Spades jest grą do pobrania, stworzoną przez Jagex. Aby wypróbować tę grę, musisz najpierw ściągnąć, a następnie zainstalować ją. Kilka minut później znajdziesz się wraz z innymi graczami na kanciastym polu bitwy.