Opis gry Universal Monsters Online

0
177
Rate this post

Jeśli nie straszny ci jest żywot Draculi czy potworów Frankensteina, już teraz możesz wyruszyć na niesamowitą przygodę w świecie pełnym straszliwych kreatur. Siej strach i chaos w świecie ludzi…

 

W przeglądarkowej grze Universal Monsters Online przywołane do życia potwory znane z kultowych filmów grozy wybierają się na spotkanie z ludzkością, by siać chaos i zagładę. Najczarniejsze charaktery panoszą się w świecie ludzi, i wydaje się, że nic nie jest w stanie ich powstrzymać. A w tych ciężkich czasach ty kompletujesz swoją własną drużynę potworów.

Nad liczne lokacje w grze Universal Monsters Online, sielankowe wioski i potężne metropolie, w których ludzie jeszcze nigdy nie uświadczyli grozy i nie mieli okazji stanąć twarzą w twarz z potworami, właśnie nadciągają mroczne czasy. Inwazja przerażających kreatur nie wróży nic dobrego. Stwórz własną niepokonaną drużynę potworów i siej postrach nie tylko wśród rasy ludzkiej, ale rownież wśród zastępów innych potworów.

Universal Monsters Online oferuje ci liczne opcje doskonalenia umiejętności twojego bohatera, licznych ciosów musisz nauczyć się od podstaw, lecz każda walka to dla ciebie okazja do wypróbowania swoich wojowniczych umiejętności. Wraz z hordą własnych potworów musisz bowiem udowodnić, że to właśnie ty zasługujesz na miano najstraszniejszego ze strasznych.

Darmowa gra Universal Monsters Online oddaje do twej dyspozycji nie tylko kultowe przerażające kreatury, ale również lokacje znane z filmów grozy. Możesz więc walczyć ramię w ramię z Draculą czy Wilkołakiem, oraz poczuć słodki smak zemsty na ludziach, szarżując przez świat ludzi, plądrując kolejne wioski i miasta i niszcząc każdego wroga, który ośmieli się stanąć na twej drodze.