Opis gry Striker Superstars

0
184
Rate this post

Przeżyj dreszczyk emocji na boisku piłki nożnej – za darmo i bezpośrednio w twojej przeglądarce internetowej! W tej grze sportowej twoje umiejętności w piłce nożnej stoją w centrum zainteresowania.

 

Striker Superstars nie jest grą naszpikowaną tabelami, jakie spotykasz w innych grach przeglądarkowych w tej tematyce. Tutaj wcielasz się w rolę piłkarza i udowadniasz wszystkie twoje umiejętności sportowe. Pasowanie, bronienie i strzelanie należą do twoich głównych zadań.

Przed rozpoczęciem twojej kariery musisz jednak stworzyć swojego piłkarza według własnego upodobania. Po kilku kliknięciach wyruszasz wraz z świeżą fryzurą na murawę. Jedynie ty decydujesz, gdzie stoisz – czy jesteś obrońcą czy napastnikiem? Jeżeli chcesz, możesz również zagrać na wszystkich możliwych pozycjach na boisku. Również jak w realnym życiu na murawie liczy się prawdziwa praca zespołowa. Grasz więc zespołowo wraz z innymi piłkarzami swojej drużyny i odnosisz sukcesy. Pamiętaj, że codzienny trening jest istotą twojej kariery.

Striker Superstars jest darmową grą na przeglądarkę z grafiką 3D, mierzysz się z innymi drużynami na trójwymiarowym stadionie. Przy pomocy myszy obracasz kamerę, ponadto masz możliwość przybliżenia kamery do twojego piłkarza. Gra na przeglądarkę w grafice 3D działa za pomocą Unity Web Player. Aby zagrać w Striker Superstars bezpośrednio w twojej przeglądarce internetowej, musisz najpierw pobrać i zainstalować mały plug-in.