Opis gry Age of Empires Online

0
151
Rate this post

Przekształć swoje królestwo w potężne imperium. Masz możliwość pokazać swoje zdolności strategiczne w różnych misjach i stajesz wraz ze swoimi wojskami do boju…

 

W grze Age of Empires Online zakładasz w starożytnej Grecji swoja własną cywilizację. Kraj wyniszczają niekończące się wojny. Tylko od ciebie zależy, czy uda ci się przekształcić twoje imperium w najpotężniejsze królestwo. Los twojego kraju leży tylko i wyłącznie w twoich rękach.

W stolicy twojego królestwa zgłębiasz tajniki nowych technologii oraz wykonujesz liczne zadania, które trzyma dla ciebie w pogotowiu gra Age of Empires Online. Centrum swojego kraju urządzasz według twojego własnego wyobrażenia. Budujesz na przykład chatki myśliwskie, instytuty badań, bazę wojskową i świątynię. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej strategii ciągle rozszerzasz swoje wpływy.

W wersji client gry Age of Empires Online masz do dyspozycji wiele rodzajów broni oraz zbroi dla twoich jednostek wojskowych. Twoje wojska staną do boju uzbrojone na przykład w miecze, łuki i włócznie. Aby móc rozszerzać swoje imperium, musisz zakładać na całym świecie małe osady. Tam budujesz wieże strażnicze, magazyny i koszary, oraz skupiasz twoje jednostki wojskowe, żeby broniły twoich osad i zwalczały twoich wrogów. Mieszkańcy budują na twoje polecenie budynki, zbierają jagody albo rąbią drwa. Natomiast ksiądz ma jednostki pokojowe i może zdobyć dla ciebie budynki wrogich wojsk.

Aby móc utrzymać się mając potężnych wrogów i nie zostać przez nich zmiażdżonym, możesz zawierać przymierza z pozostałymi graczami. Poza tym możesz w grze Age of Empires Online również handlować surowcami ze swoimi sprzymierzeńcami. W niektórych zadaniach, które musisz wypełnić, masz dobre szansę tylko z jednym sprzymierzeńcem. W walkach PvP wystawiasz na próbę swoje zdolności i swoją siłę w starciu z innym graczem.