Opis gry Star Conflict

0
189
Rate this post

Zasiądź za sterami swojego gwiezdnego myśliwca i dołącz do emocjonujących bitew pomiędzy innymi graczami w przestrzeni kosmicznej w pełnym akcji futurystycznym MMO.

 

Star Conflict to rozgrywający się w przestrzeni kosmicznej shooter, w którym jako najemnik będziesz mógł sterować podczas walk swoim własnym kosmicznym okrętem. W grze występują 3 strony konfliktu, z których każda dodatkowo podzielona jest na 2 frakcje. Dołączając do jednej z nich będziesz swoimi zwycięstwami pomagał jej zdobyć panowanie w poszczególnych sektorach kosmosu. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym pilotem walczącym o sławę na orbitach planet. Inni gracze także będą starali się zrobić wszystko aby dołączyć do elity gwiezdnych asów. Zakup dobrej maszyny to nie wszystko. Będą się także liczyły odpowiednie umiejętności. Wybierz swój ulubiony styl gry decydując się na jeden z 3 typów okrętów: lekkich i zwrotnych interceptorów, posiadających dużą siłę ognia myśliwców, lub dobrze opancerzonych fregat. A następnie nabieraj bojowego doświadczenia wykonując zadania dla frakcji zdobywając powoli jej zaufanie. Jeżeli okażesz się wystarczająco lojalny, otrzymasz dostęp do bardziej zaawansowanych technologii i lepszego sprzętu.

Biorąc udział w bitwach będziesz mógł zmierzyć się z innymi graczami, albo przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Po każdej wygranej bitwie, będziesz miał szansę na zebraniu na pobojowisku różnego rodzaju zdobyczy, jak nowe moduły do twojego okrętu, elementy uzbrojenia lub inne cenne części niezbędne do ulepszenia maszyny. Jeżeli znudziła ci się samotna gra, możesz zakładać ze znajomymi klany, które w Star Conflict noszą nazwę korporacji. Możecie działać wtedy niezależnie od wszystkich, albo oddać się pod opiekę jednej ze stron konfliktu, stając u jej boku w kosmicznych zmaganiach. Aby dodać smaczku potyczkom, raz na jakiś czas będziesz mógł spotkać w grze także jej twórców (specjalnie oznaczonych przy nicku słowem Developer), za których pokonanie, czy pomoc im, można zdobyć unikatowe medale.

Star Conflict, międzygwiezdną strzelankę online w widoku trzeciej osoby, możesz ściągnąć za darmo na swój komputer PC lub Mac ze strony gry lub korzystając z usługi Steam.