Opis gry Line of Defense

0
177
Rate this post

W odległej galaktyce na planecie Lyrius, będącej miejscem eksperymentów i badań nad bronią, toczy się zaciekła walka o dominację. Futurystyczna wojna potrzebuje żołnierzy, stań się jednym z nich.

 

W systemie Sirius odnaleziono planetę Lyrius, która jako jedyna nadawała się do kolonizacji. Stała się ona miejscem zakrojonych na szeroką skalę badań biologicznych i rozwojem broni. Nie potrzeba było wiele czasu, by również ona stała się miejscem konfliktu o władzę między zwaśnionymi frakcjami.

W grze z gatunku MMOFPS Line of Defense przenosisz się więc na planetę Lyrius w odległej przyszłości i przyłączasz się do jednej z dwóch frakcji, toczących między sobą wojnę o władzę. Możesz więc stać się jednym z żołnierzy organizacji GALCOM, lub chcących zniszczyć ich Insurgents. Planeta Lyrius oferuje ci w grze dopracowane graficznie krajobrazy oraz urozmaicone strefy klimatyczne, od ośnieżonych łańcuchów górskich po piaszczyste pustynne stepy.

W grze Line of Defense masz do swej dyspozycji broń przyszłości, jak również liczne pojazdy – Od pojazdów pancernych, aż po latające jednostki. Tymi pojazdami będziesz mógł poruszać się od jednej bazy do drugiej, aż twoja frakcja przejmie kontrolę nad wszystkimi bazami militarnymi wroga. Gra oferuje ci zarówno pierwszoosobową jak i trzecioosobową perspektywę strzelania, jak również walkę przy użyciu ciężkich jednostek naziemnych oraz powietrznych. Zniszczenie baz wroga i przejęcie regionów znajdujących się pod jego kontrolą jest twoim głównym celem, jeśli chcesz dożyć jutra w grze Line of Defense.

Line of Defense oferuje ci tak zwany stały open world, oraz ogromne mapy z kontynentami o wymiarach 16 na 16 kilometrów. Skille twojego bohatera będą rozwijały się wraz z kolejnymi zaliczonymi levelami oraz zebranym doświadczeniem w grze. Będziesz musiał również stworzyć bazę militarną dla twoich jednostek bojowych, musisz ją następnie obronić przed atakami wroga, zadbaj więc o odpowiednie zaplecze militarne. Dostępny arsenał możesz dowolnie kreować, nabywając kolejne elementy wyposażenia i broń. Stań się jednym z żołnierzy walczących w słusznej sprawie w Line of Defense.