Nieustraszonym piratom niestraszne są gigantyczne ośmiornice i ani żadne inne niebezpieczeństwa czające się w morskich odmętach. Stań się jednym z członków pirackiej załogi, wyrusz po przygodę!

 

Fabuła gry przeglądarkowej Pockie Pirates opiera się na przekonaniu, że marzenia i pasje się spełniają, jeśli tylko bardzo się tego chce. Dlatego też nie zbaczaj na przeciwności losu, lecz wyrusz na spotkanie przygody w grze, która nie stawia twej wyobraźni żadnych ograniczeń. Tutaj spełnisz swoje pirackie marzenia.

Połączenie elementów gry RPG z mnóstwem akcji daje mieszankę wybuchową, jaką gwarantuje gra online Pockie Pirates. Czy można zamarzyć sobie coś więcej niż własny piracki statek, własną tropikalną wyspę, najlepszą załogę świata i powiew przygody we włosach? Wyrusz na spotkanie akcji i ukrytych skarbów, by stać się królem morskich wód. Zarządzanie własną wyspą, łowienie ryb i skarbów oraz poszukiwanie magicznych owoców podczas eksploracji świata fantasy należy również do twoich codziennych przyjemności.

Kolorowa grafika 2D, mnóstwo przerysowanych postaci w tej darmowej grze przeglądarkowej, które staną na twej drodze, gwarantują spora porcję zabawy i akcji. Zwerbuj kolejnych członków do swojej załogi, by wspomogli cię w uporaniu się z kolejnymi zadaniami, jakie staną przed tobą w grze Pockie Pirates. Fabuła nawiązująca do serii One Piece, umożliwi ci ponowne spotkanie głównych postaci serii, takich jak Zorro, Boa Hancock czy Admirał Smoker.

Naucz się nowych użytecznych umiejetności, staw czoła śmiałkom, którzy odważą się stanąć na twej drodze ku zwycięstwu. Miano króla mórz czeka, udowodnij, że na nie zasługujesz. Skompletuj załogę marzeń, z którą żadna przygoda nie będzie nudna. Ty sam nadajesz kurs przygodzie w grze Pockie Pirates.