Opis gry Secret Relict

0
191
Rate this post

Kariera Indiana Jones w przeglądarce na wyciągnięcie ręki! W wirtualnym świecie pełnym ukrytych skarbów i przygody za każdym zaułkiem czeka na ciebie mnóstwo atrakcji oraz dreszczyk emocji. Przemierzaj gęstą dżunglę w poszukiwaniu ukrytego skarbu.

 

Darmowa gra online Secret Relict przeniesie cię do magicznego świata, w którym na każdym kroku czai się przygoda. Tam również czai się pułapka, którą musisz zgrabnie ominąć jeśli chcesz dostać się do ukrytego skarbu. W tej grze przeglądarkowej wcielasz się w rolę nieustraszonego poszukiwacza skarbów, któremu nie straszne są żadne, nawet najbardziej niebezpieczne wyzwania. Niczym Indiana Jones odkrywasz kolejne fragmenty tajemnic, aż doprowadzą cię one do ukrytego cennego skarbu.

Niebezpieczna droga do ukrytych drogocenności wiedzie przez gęstą i pełną niebezpieczeństw dżunglę i ponure jaskinie. Droga ta nie jest łatwa, ale w grze Secret Relict każde wyzwanie sprawia niezwykłą frajdę. W pełnej przygód grze symulacyjnej poszukujesz oczywiście nie tylko złota, srebra i kosztowności, ale także rozglądasz się za starożytnymi relikwiami. Jeśli uda ci się je odnaleźć, wówczas znajdziesz się w posiadaniu niezwykłych mocy. Również laleczki VooDoo są do twojej dyspozycji, musisz tylko nauczyć się z nimi obchodzić.

Gra przeglądarkowa Free-2-Play Secret Relict nie jest jednak grą zręcznościową, nie musisz umieć więc wysoko skakać, ani szybko biegać. Musisz jednak umieć wysilić szare komórki i rozwiązać jedną zagadkę za drugą. Konieczna jest też zdolność strategicznego i taktycznego myślenia oraz logicznego kojarzenia faktów. Aby dostać się do skarbów ukrytych pośród gęstwin dżungli czy nawet pod powierzchnią morskich wód musisz więc wykazać się sprytem i startegicznymi umiejętnościami. Spójrz więc na mapę w grze Secret Relict, ona poprowadzi cię do ukrytego skarbu!