Opis gry Fantasy Rivals

0
172
Rate this post

Lepiej weź głęboki oddech, bo już za chwilę czeka cię dynamiczna rozgrywka pełna epickich pojedynków i nieoczekiwanych, nagłych zwrotów akcji. Sprawdź swoje umiejętności taktyczne i szczęście w karcianej przygodzie fantasy!

 

Fantasy Rivals to gra karciana free-to-play, która ujrzała światło dzienne dzięki staraniom zespołu Boostr. Podobnie jak Urban Rivals – inna, osadzona w miejskich (nie fantasy) realiach karcianka online wypuszczona na rynek przez tego wydawcę, gra dostępna jest do pobrania za darmo na urządzenia mobilne (tablety, smartfony) z systemami Android oraz iOS. Jeżeli jednak wolicie, w każdą z nich możecie również pograć na PC, w wersji przeglądarkowej.

Jeśli kiedykolwiek wcześniej grałeś już w Trading Card Game (TCG), to bardzo szybko i intuicyjnie odnajdziesz się w rozgrywce Fantasy Rivals. Kiedy po chwili opanujesz już podstawowe mechanizmy zagrań – już tylko krok będzie dzielił cię od wypracowania sobie swojego własnego, unikalnego stylu gry. Jeżeli natomiast jest to twoje pierwsze doświadczenie z TCG, to całkiem dobrze trafiłeś. Fantasy Rivals różni się odrobinę od innych produkcji z tego gatunku, ale przez to może być jeszcze ciekawsza. Tym co łączy gry karciane jest to, że są przeważnie rozgrywane w trybie online i przeciwko innym graczom (PvP). To by się zgadzało. Fantasy Rivals przybiera natomiast jednak nieco bardziej dynamiczną formę: gracz musi operować turami zdając się na zasoby many, a pojedynki przebiegają na tyle żwawo, jakbyś miał do czynienia z grą bijatyką. Oprócz tego, niecodzienną dla rodziny karcianek propozycją jest wprowadzenie zaawansowanego systemu rozwoju postaci. Wygrywając walki i zdobywając tym samym punkty możesz inwestować w level up swoich bohaterów, dzięki czemu karty staną sie jeszcze silniejsze. Wraz ze zmianą poziomu postaci, zmienia się również nawet ich wygląd.

Pojedynki w Fantasy Rivals mogą rozgrywać się w rożnych trybach gry, począwszy od treningu, poprzez przyjacielskie starcia, aż po walki rankingowe, które umożliwiają ci bezwzględną rywalizację z innymi kandydatami na championa. Wybierz 1 z 6 dostępnych w grze frakcji i pokaż na co cię stać!