Opis gry Bonga Online

0
136
Rate this post

Poprowadź małych Bongów w chwalebną przyszłości. Na małej wysepce znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby stworzyć przytulny dom dla rosnącego plemiona…

 

W Bonga Online wcielasz się w rolę przyjaznego ducha tropikalnej wyspy. Odtąd będziesz pomagał małym ludkom, zwanym Bonga i dbał o ich dobro. Z upływem czasu i odpowiednią troską, wyrośnie z kilku pojedynczych osobników nawet całe plemię.

W darmowej grze przeglądarkowej Bonga Online dobro twoich podopiecznych jest na pierwszym miejscu. Nie obawiaj się, tutaj na próżno będziesz szukał niebezpiecznych scenariuszy i konfliktów, znanych z takich powieści, jak Robinson Crusoe lub Władca much. Na wirtualnej wyspie zawsze świeci słonko i panuje doskonały nastrój. Pierwsze wyzwania będą fundamentem dla udanego życia na wyspie. Pomóż Bongom znaleźć żywność, zbudować schronienie oraz obudzić w nich motywację, aby przekształcić tropikalną wyspę w przytulne miejsce. Kilka pysznych ananasów i arbuzów na obiadek, bambus aby zbudować schronienia dla wszystkich i już podstawy są gotowe. Wraz z rosnącą populacją Bongów będzie trzeba stopniowo budować kolejne budynki i zacząć gromadzić dodatkową żywność oraz zasoby. Nie obawiaj się, wszystko, co potrzebne do przeżycia, znajdziesz na wirtualnej wyspie. Tak na przykład drzewo kokosowe przyda się nie tylko do budowy nowych chatek – z liści drzewa będziesz mógł nawet zbudować leżaki. Jak zabraknie motywacji i wszyscy wylądują na leżakach w słońcu, skorzystaj po prostu z magicznego Mojo, które zadziała na twoich Bongów podobnie, jak energy drink z miejskiego supermarketu na małolatków, i od razu rzuci ich w istny szał pracy.

Aby zwiększyć rodzinę Bongów będziesz musiał najpierw stworzyć korzystne warunki. Rozmnażanie mieszkańców twojej wyspy wygląda ponadto trochę inaczej, niż sobie prawdopodobnie wyobrażasz. W grze Bonga Online reprodukcja mieszkańców odbywa się poprzez jajka, które następnie zostaną pomalowane barwnymi kolorami. Nie zwlekaj i zapytaj się jednej z zaprzyjaźnionych graczy, czy nie chciałby zostać ojcem chrzestnym małego Bonga, który już niedługo wykluje się z jajka. Współpraca z innymi graczami w Bonga Online nie jest ograniczona wyłącznie do bycia chrzestnym. Handel oraz wzajemna pomoc są integralnym elementem tytułu.

Jeśli będziesz wspierał innych graczy, a przede wszystkim małych Bongów gdzie się da, mała wysepka szybko stanie się prawdziwym tropikalnym rajem.