Opis gry Redwater Hills

0
174
Rate this post

Witaj w świecie, który nawiedziła plaga zombie. Weź pod opiekę grupę ocalałych bohaterów, zbuduj dla nich ze zdobytych resztek bazę, która stanie się ich nowym domem i twierdzą chroniącą przed hordami zombie, które opanowały świat.

 

W okolicach miasteczka Redwater Hills można znaleźć wiele małych chaotycznie porozrzucanych ludzkich osiedli. Są to ostatni przedstawiciele cywilizowanego świata, którzy za wszelką cenę walczą o przetrwanie. Każdego dnia będziesz zdobywał dla nich jedzenie aby ich wyżywić i poszukiwał materiałów niezbędnych do rozbudowania bazy, w której się skrywają. W tym okrutnym świecie będziesz musiał nie tylko walczyć przeciw hordom zabójczych zombi, ale także bandytom i innym grupom ocalałych ludzi. Żywności nie starczy dla wszystkich, a surowce też są nieograniczone, tak więc przeżyją jedynie najsilniejsi i ci którzy najlepiej zarządzają podległa sobie fortecą.

Zbuduj i powiększ swoją bazę, wykorzystując do tego znalezione w okolicy elementy. Od twojej pomysłowości będzie zależało jak wykorzystasz stare przyczepy kempingowe, porzucone maszyny budowlane, czy elementy uzbrojenia wymontowane ze zniszczonych pojazdów wojskowych. Można powiedzieć, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. W zależności od tego, jak dobrą bazę przygotujesz, tak bezpiecznie będziesz mógł się czuć w nowym domu, niezależnie od tego jakie zło kryje się w okolicy.

Im większa będzie twoja baza, tym więcej ludzi będziesz mógł przyjąć w swoje progi. Każdy z ocalałych bohaterów wprawiony jest w bojach z zombiakami i będzie pomagał ci nie tylko w obronie waszego nowego domu, ale także w atakach na panoszące się w okolicy grupy żywych trupów. Każdy z ocalonych posiada swój niepowtarzalny styl walki, i od tego, jak skomponujesz swoją grupę bohaterów do obrony i ataku, będzie zależała obrana przez ciebie taktyka gry. Każdy z członków twojej osady będzie zdobywał doświadczenie i będzie mógł być także wyposażany w nowe bronie i zbroje, co będzie go czyniło jeszcze skuteczniejszym w walce.

Gra na przeglądarki Redwater Hills rozgrywa się w czasie rzeczywistym, a wszyscy gracze umieszczeni są na tej samej mapie, na której prowadzą wspólne zmagania. Dzięki możliwości zakładania sojuszy będziesz mógł wraz z innymi graczami zdobywać władzę nad danym terytorium, co zapewni wam dodatkowe bonusy. Ponadto system rozgrywek ligowych pozwoli ci na nieograniczone zmagania, o honor, chwałę i niepowtarzalne nagrody.