Opis gry RiotZone

0
236
Rate this post

W komiksowym stylu przenosisz się do Meranii położonej w Ameryce Łacińskiej i rozpoczynasz przygodę podczas trwającej krwawej wojny domowej. Staw czoła potężnemu Dyktatorowi.

 

Jako przywódca elitarnej jednostki wojskowej jesteś najczarniejszym koszmarem potężnego Dyktatora, przeciwko któremu właśnie toczy się krwawa wojna domowa. Wkraczając do przeglądarkowej gry RiotZone wybierasz spośród dwóch frakcji, które walczą nie tylko przeciwko tyranii przywódcy, ale również rywalizują między sobą. Zasilisz więc szeregi fanatycznego urgupowania Scarlet Alliance, czy też konserwatywnej Crown Coalition?

Jako dowódca własnego oddziału żołnierzy w grze RiotZone musisz zadbać o najdrobniejsze szczegóły twojego wojskowego wyposażenia. W tej grze strategicznej zakładasz kolejne bazy wojskowe, szukasz nowych miejsc dla obozów, ogranizujesz treningi dla podwładnych, zajmujesz się finansami i zapasami amunicji i żywności.

Targana wojną domową Merania jest dla ciebie okazją do wykazania się taktycznymi umiejętnościami. Przechwytuj konwoje broni uprzednio ustawiając odpowiednie zasadzki na konwojentów lub napadaj na bazy wojskowe, by wzmocnić swe militarne zaplecze. W każdej chwili możesz również wzywać na pojedynek samego Dyktatora w grze na przeglądarkę RiotZone, w tej grze zasady moralne idą w odstawkę, jeśli na szali leży ostateczne zwycięstwo. Nastaw się więc na epickie pojedynki z wrogą frakcją, tu wszystkie chwyty są dozwolone.

Codzienność w grze RiotZone pełna jest niebezpieczeństw, nie tylko jeśli chodzi o zapewnienie odpowiedniego wyposażenia dla twojego oddziału. Musisz bowiem mieć się stale na baczności, wróg nie śpi i podobnie jak ty planuje kolejne ataki i zasadzki. Atakując wrogie bazy wojskowe z celem przejęcia kontroli nad kolejnymi terytoriami w grze na przeglądarkę RiotZone lub ścierając się w bezpośrednich pojedynkach z przeciwną frakcją musisz nastawić się na dynamiczną rozgrywkę w tej grze strategicznej.