Opis gry Magic 2015

0
260
Rate this post

Magic 2015 to kolekcjonerska gra karciana oparta o popularny Magic: The Gathering. Zbieraj karty, układaj z nich niepowtarzalne talie i ruszaj do pojedynków z prawdziwymi i wirtualnymi przeciwnikami rzucając do walki groźne kreatury i potężne zaklęcia.

 

W tej umieszczonej w fantastycznym świecie grze karcianej występuje 5 rodzajów magii, podzielonych na kolory, którymi możesz władać. Każdy z nich charakteryzuje się niepowtarzalnymi kartami, a co za tym idzie stylem gry. Biała magia, swoją siłę znajduje w leczeniu i wzmacnianiu słabych stworzeń. Niebieska skupia się na kontrolowaniu przeciwników. Czarna jak łatwo się domyślić opiera się na mrocznych czarach i graniu ze śmiercią. Czerwony kolor, to potężne czary wojenne, dzięki którym pozostawisz za sobą spaloną ziemię. Zielona magia korzysta zaś z pomocy natury i jej potężnych bestii.

Aby użyć jakiegoś czaru, lub przywołać do twoich usług potwora w grze Magic 2015, będziesz potrzebował many, czyli magicznej mocy, która kryje się w otaczającej naturze. I tak siłę dla białej magii czerpiesz z pól, niebieską z wody, czerwoną z gór, czarną z bagien, a zieloną z lasów. Co kolejkę możesz wykładać na planszę jedną z kart lądów, dzięki czemu z biegiem czasu będzie zwiększała się twoja magiczna moc.

Swoją talię w zależności od twojego stylu gry możesz składać z jednego lub więcej kolorów magii, dzięki czemu możesz tworzyć niepowtarzalne połączenia zaklęć i zaskakujące strategie. Dzięki temu każda gra może stać się niepowtarzalną przygodą pełną niespodzianek. Do wyboru będziesz miał dosłownie setki kart, które możesz zdobywać wykonując postawione przed tobą zadania. Tak jak w realnej wersji gry będziesz zdobywał paczki z kartami, w których będą znajdowały się losowe karty o różnej wartości w grze. Dzięki temu każda kolejna paczka będzie dla ciebie niespodzianką, a możliwość zbierania i przeglądania swojej niepowtarzalnej kolekcji kart zapewni ci kupę satysfakcji.

Czy jesteś gotowy zagrać najbardziej znaną na świecie kolekcjonerską grę karcianą? Magic 2015 pozwoli ci na niezapomnianą rozgrywkę na konsolach Xbox One, Xbox 360, komputerach PC, a nawet na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.