Opis gry Rage of Storms

0
165
Rate this post

W mrocznym i bezwzględnym świecie czeka na ciebie wiele niebezpieczeństw. Dołącz do silnego sojuszu, stwórz możliwie potężną bazę i walcz o sławę i władzę…

 

W strategicznej grze na przeglądarkę Rage of Storms każdy gracz walczy o przeżycie. W darmowej grze online znajdziesz się wraz z innymi graczami na pustyni Rakistanu. Tutaj przeżyją jedynie najsilniejsi gracze.

Na początku gry należy stworzyć bazę. Obok potężnej militarnej bazy musisz zbudować również kwaterę główną. W grze Rage of Storms masz do dyspozycji wiele urozmaiconych budynków. Twoim głównym celem jest oczywiście zmobilizowanie możliwie silnej armii. Jedynie z potężnymi jednostkami masz w Rage of Storms szansę na wygraną. Świat wojenny jest pełen niebezpieczeństw, a więc dobrze przemyśl każdy swój krok.

W grze przeglądarkowej Rage of Storms walczysz przeciwko innym graczom, ale możesz również dołączyć do mocnego już istniejącego sojuszu. W razie potrzeby twój sojusz stanie do walki oczywiście po twojej stronie. Za pomocą sprytnej strategii wojennej pokonasz jednego wroga za drugim.

Rage of Storms serwuje ci kompleksową strategię rozbudowy twojej własnej bazy. Dzięki zmyślnej strategii wygrasz emocjonującą i urozmaiconą walkę o ostatnie krople ropy naftowej. Wraz z twoją armią wyruszysz na poszukiwanie pokładów ropy, które są zachowane na wielkiej pustyni Rakistanu. Zlikwiduj twoich najsilniejszych wrogów i pamiętaj, że przyszłość twojej kwatery leży jedynie w twoich rękach.