Opis gry CrazyGremlins

0
251
Rate this post

Może i są niewielkiego wzrostu, ale nie pozwól, żeby ich niepozorna aparycja cię zwiodła. Te gremliny są wbrew pozorom bardziej zwiarowane niż mogłoby ci się wydawać. A jaki jest twój gremlin?

 

W przeglądarkowej grze CrazyGremlins wcielasz się w jednego ze zwariowanych małych stworzonek. Wraz ze swoim bohaterem przemierzasz świat fantasy, przy czym nie stronisz od pojedynkowania się z innymi graczami oraz postaciami w grze. Musisz podejmować się także przeróżnych zadań i misji, a najbardziej szalone Gremliny mogą liczyć na cenne nagrody.

Ekscytujące wycieczki po pełnym przygód fantastycznym świecie to jest właśnie to, co gremliny lubią najbardziej. W grze na przeglądarkę CrazyGremlins masz pełną swobodę działania, możesz pracować nad udkoskonalaniem twojej postaci, staczać zaciekłe pojedynki z innymi graczami albo po prostu leniuchować. Na początku gry wybierasz jedną z trzech klas gremlinów i nadajesz mu indywidualne cechy, takie jak niepowtarzalne imię oraz wygląd. Później udajesz się na poszukiwanie przygody.

W CrazyGremlins czekają na ciebie liczne questy, którym twój bohater musi podołać. W świecie tej gry przeglądarkowej pełno jest tajemnic, postaraj się więc je wszystkie odkryć. Twoja misja musi być pasjonująca i pełna szaleństw.

Jeśli zawitasz na arenie możes stoczyć na niej naładowane akcją pojedynki z innymi gremlinami, a w tawernie znajdziesz rozpisane zadania, których możesz się podjąć. Najdzielniejsze gremliny mogą liczyć na nagrody, a nawet zaistnieć na sławetnej liście chwały. Za punkty, uzyskane z zaliczonej misji, możesz wyszukać dla twojego gremlina ciekawe itemy, które pomogą mu z łatwością przechodzić na kolejne poziomy tej gry browserowej. Na targu znajdziesz bowiem pełne wyposażenie: hełmy, rękawice, buty, broń oraz amulety.

W grze nie ma miejsca na nudę. Każda misja będzie jeszcze bardziej szalona od poprzedniej, a gracze, z którymi zapoznasz się podczas zaliczania kolejnych questów, na pewno nie pozwolą ci na chwilę spoczynku w CrazyGremlins.