Opis gry Ale Folwark

0
190
Rate this post

Darmowa gra Ale Folwark (Let’s Farm) przeniesie cię w świat kolorowej i zabawnej farmy.

 

Mottem gry Ale Folwark na pewno jest: Zostań rolnikiem i zbieraj przenicę. Nie, jej motto to raczej: Chcesz się dobrze bawić, to zaloguj się do gry i siej! Chodź oczywiście nie tylko. Będziesz zbierał swoje plony, rąbał drewno na opał i przyrządzał posiłki w gospodzie.

Początkowo byle myśleć aby nie zapomnieć zebrać i ponownie zasiać pola. Do naszej dyspozycji dostępny jest samouczek i kolejno pojawiające się czerwone strzałki wskazujące nam kierunek kolejno wykonywanych ruchów. Nic się nie bój, krok po kroku prowadzony przez gościa o śmiesznym wąsie, The Knight, jako postaci samouczka zaczniesz rządzić swoją farmą. Po zakończeniu swojej misji opuści on twoje ziemie, a ty zajmiesz się budową i zapoznawaniem nowych znajomych.

Jeśli martwisz się, że coś źle wybudowałeś, to nie obawiaj się, nic nie jest wybudowane na stałe. W każdej chwili możesz to zmienić. Zakupy i sprzedaż potrzebnych ci do prowadzenia farmy produktów, odnajdziesz łatwo, a obsługa sklepu naprawdę nie jest trudna. Po lewej stronie od czasu do czasu pokażą się ciekawe zadania, za które otrzymasz nagrody, na przykład w postaci punktów doświadczenia. Rozbudowując farmę powoli wchodzisz na wyższy poziom gry. Krok po kroku będziesz w stanie odblokować sąsiednie tereny – Polane, Zielony Zakątek, Złota Knieja czy Domek Zielarski. Pierwszym terenem, który odblokujesz, będzie Magiczny garniec na poziomie 8, twoje rączki już się zacierają na myśl o tym, co tam znajdziesz. Twoje pole rośnie za wolno? Kup nawóz! Rąk do pracy na farmie nie brakuje, wszyscy są gotowi do pracy.

Beztroskie życie na farmie – o to jak krótko opisać twój czas spędzony w farmerskiej grze free-to-play. Nie musisz czekać, aż urośnie len, zagraj w kości lub grę na czas. Nieźle się zabawisz i dobrze przy tym zarobisz. Wciągnęło cię dogłębnie? To dopiero początek!