Pokazy barmańskie

0
772
Rate this post

 

Ostatnimi czasy, stało się popularne organizowanie pokazów barmańskich podczas imprez okolicznościowych. Goście, zwykle są zachwyceni umiejętnościami podrzucającego wszystko naokoło barmana i produkującego w ten jakże widowiskowy sposób drinki i koktajle. Pokazy barmańskie są czymś, co ostatnio bije rekordy popularności na wszelkiej maści eventach. Jednak jaka jest cena takiego pokazu?

Przede wszystkim należy pamiętać, że jeśli zależy nam na profesjonalnym wykonaniu takiego pokazu, nie powinno się szczędzić pieniędzy na amatora, świeżo po kursie. Na pokazy barmańskie warto wynająć kogoś, kto ma duże doświadczenie w tym fachu. Nie ma co oszczędzać na jego umiejętnościach i ryzykować porażką. Cena dobrego profesjonalisty, waha się od 900 złotych wzwyż. Pokaz nie trwa długo, zwykle używany jest jako wspaniały przerywnik, między punktami programu przyjęcia. Koszt wydaje się dość wygórowany, lecz efekty są warte swojej ceny.
Czy warto organizować pokazy barmańskie podczas imprezy? To trzeba ocenić samemu. Jednak mimo stosunkowo wysokiej ceny, pokaz umiejętności barmana, może uczynić ten event niezapomnianym.