Opis gry Grand Prix Racing Online

0
205
Rate this post

Zostań menadżerem własnej ekipy kierowców formuły 1 i zarządzaj twoim teamem. Poczuj dawkę adrenaliny podczas superszybkich wyścigów.

 

Ready, steady, go! W darmowej grze na przeglądarkę Grand Prix Racing Online stawiasz czoła wymagającym wyzwaniom. Jako menadżer własnego zespołu kupujesz samochody, rozglądasz się za nowymi kierowcami i sprawiasz, aby twoja ekipa zdobyła tytuł mistrza Elite.

Aby odnieść sukces jako menadżer własnego zespołu, musisz ciężko pracować. Bez dobrych kierowców masz raczej kiepską szanse na wygraną, zatrudniasz zatem szczególnie utalentowane osoby, aby szybko zwyciężyć. Oprócz zatrudniania kierowców zajmujesz się kupnem i ustawieniem samochodów na liczne wyścigi i kwalifikacje. Kolejnym ważnym elementem twojej kariery to jest sponsor. Aby utrzymać zespół i kupić nowe, superszybkie bolidy wydajesz mnóstwo kasy. W jednym sezonie w grze Grand Prix Racing Online czeka na ciebie 17 wyścigów, tygodniowo twoi kierowcy mierzą się dwa razy z innymi zespołami. Im więcej lepszych kierowców i samochodów, tym lepsze szanse masz na wygraną.

Jako menadżer oglądasz wszystkie ważne wyścigi na żywo! Obserwuj trzymające w napięciu wyścigi – w razie porażki musisz przemyśleć swą strategię, rozejrzeć się za lepszym kierowcą lub jeszcze szybszym samochodem. W darmowej grze na przeglądarkę Grand Prix Racing Online masz wiele możliwości, by twój zespół zatriumfował na torach. Udowodnij swoje umiejętności managerskie w grze online i pokaż innym menadżerom, co potrafisz.