Sony o PlayStation 4

0
87
Rate this post

Konsole nowej generacji to temat-rzeka. Tym razem gorącymi wieściami dzieli się ze światem portal Playstationgang. Według ich informacji, uzyskanych ponoć podczas Targów Elektroniki Użytkowej w Las Vegas fani konsoli Sony czegoś pewnego dowiedzą się w maju.

Podobno po konferencji prasowej, jaką organizowali Japończycy podczas pobytu w Nevadzie jednemu z hiszpańskich dziennikarzy udało się porozmawiać z wiceprezesem Sony – Hiroshim Sakamoto.

Kiedy padło pytanie o następczynię wysłużonego już Playstation 3, Sakamoto odpowiedział, że firma będzie mogła podzielić się kilkoma informacjami nie wcześniej, niż w maju, ale niewykluczone także, że trzeba będzie poczekać do czerwcowych targów E3 w Los Angeles. Poniżej zapis rozmowy dziennikarza emol.com z panem Sakamoto:

Odnośnie konsol, mówi się, że Sony w tym roku ogłosi coś konkretnego na temat nowej generacji Playstation. Ile będziemy czekać na jakieś nowe wieści?

To da wszystkich wciąż wielka tajemnica, ale nasi koledzy z Sony PlayStation są coraz bliżej końca prac. Mogę jedynie zdradzić, że obecnie skupiamy się na targach E3, które są bardzo ważne dla graczy. Prawdopodobnie to wtedy powiemy coś konkretnego, może nawet nieco wcześniej w maju.

Ale szykujecie coś wielkiego, jakąś prezentację?

Być może, ale tego na pewno dowiemy się nie wcześniej, niż w maju.

I to tyle. Next-geny to wciąż pole domysłów i spekulacji, a w świetle tej wypowiedzi między bajki należy włożyć informację, jakoby zapowiedź PS4 miała nastąpić już podczas lutowego Destination PlayStation. Jednak w tym temacie zwrotów akcji i sprzecznych informacji było już tyle, że w zasadzie spodziewać możemy się wszystkiego. Nawet tego, że w lutym dostaniemy potwierdzoną informację na temat majowej prezentacji, która przeniesiona zostanie na czerwcowe targi E3