Opis gry Legion Śmierci

0
213
Rate this post

Stwórz postać, wybierz swoją klasę i nie tracąc ani chwili wyrusz w krucjatę przeciwko potworom, bestiom i wszelkim nieboskim stworzeniom, które próbują zakłócić porządek świata i zagrozić bezpieczeństwu bezbronnych i niewinnych.

 

Legion Śmierci to przeglądarkowa, klasyczna gra z gatunku fantasy RPG, w której do twoich zadań będzie należeć – mówiąc najogólniej – stawianie czoła niebezpiecznym kreaturom, obrona bezbronnych mieszkańców wiosek i rozwiązywanie questów. Towarzyszące temu level-up’y to już nie zadanie, to przyjemność. Jak to z RPG-ami bywa, swoją przygodę z Legionem Śmierci musisz jednak zacząć od wyboru klasy postaci. Możesz wybierać pomiędzy 3 klasami i między graniem kobietą lub mężczyzną. Do dyspozycji masz: Wojownika, Maga i Łucznika. Niezależnie od tego czy wolisz w walce posługiwać się czarami czy używać twardych argumentów w postaci miecza znajdziesz więc opcję dla siebie.

Kiedy już zdecydujesz się, kim chcesz być – czas wyruszać po przygody. Jedno z pierwszych zadań, które pada w twoim kierunku w tej grze free-to-play brzmi: „Mamy nadzieję, że możesz być naszym Panem i ochronić nas przed złem!”. No jakoś tak wyszło, że po prostu nie możesz się temu oprzeć. Zaczynasz więc przemieszczać się po lokacjach i szukać questów, rozwiązywać kolejne zadania i systematycznie, z anielską cierpliwością szlachetnego wojownika siekać wrogów w turowych pojedynkach. Każdy trupek to oczywiście dodatkowe punkty doświadczenia na twoim koncie. Można powiedzieć, że rozgrywka w Legionie Śmierci przebiega na swój role-play’owy sposób dość sielsko. Dostajesz dokładnie to, czego można oczekiwać po przeglądarkowym RPG-u fantasy i nie można zaprzeczyć, że ma to swój urok.

Komiksowa grafika i specyficzny, old-schoolowy klimat gry są trochę jak wehikuł czasu, o którym zawsze marzyłeś. Przeniesiesz się do świata elfów, krasnoludów i magii i, co lepsze – będziesz mógł bez większego stresu cieszyć się rozgrywką.