Free Aqua Zoo

0
163
Rate this post

Free Aqua Zoo to najnowsza gra internetowa firmy Upjers wprowadzona na Polski rynek. Jej schemat działania jest zbliżony do innych produkcji, jednak tym razem otrzymujemy ciekawszą grafikę i nową tematykę, której jeszcze nie było. Mamy okazję założyć własne akwarium! Będziemy w nim hodowali wiele gatunków rybek, a następnie sprzedawali je klientom, lub dzięki uzbieraniu ich odpowiedniej liczby będziemy mogli wykonywać questy.

To co wyróżnia ją od innych najpopularniejszych gier firmy Upjers, z którymi mieliśmy do czynienia do tej pory – zielonym imperium i wolnymi farmerami, jest to, że jest w niej ciekawsza grafika, którą można przyrównać bardziej do Farmeramy, czy ZooMumby. W Free Aqua Zoo początkowo dostajemy jedno akwarium, w którym możemy umieszczać rybki oraz różne dekoracje wodne. Aby odpowiednio zadbać o rybki musimy im zapewnić pożywienie, ale także trochę rozrywki. Jedzenie można zakupić w mieście – Rybiraju, w którym będziemy mogli również sprzedać posiadane rybki na targu rybnym.

Z miasteczka będziemy mogli też udać się dalej – na łowisko i trzeba przyznać, że jest to jedna z fajniejszych rzeczy w całej tej grze. Początkowo będziemy mieli dostęp tylko do jednego z łowisk, których ogółem jest sześć plus prastara jaskinia w Kletnie. Samo łowienie ryb wygląda tak, że siedząc na łódce wypatrujemy cieniów ryb, a następnie zarzucamy wędkę. Oczywiście nie możemy zapomnieć o dobrej przynęcie. Jeśli chcemy łowić lepsze ryby – musimy użyć lepszej przynęty, bo w innym wypadku możemy wyciągnąć śmieci takie jak stara opona. Gry rybka zacznie brać, możemy ją wyciągnąć postępując wg. instrukcji. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, będziemy mieli kolejnego podopiecznego do umieszczenia w akwarium.

Freeaquazoo to bardzo przyjemna gierka, w której rozbrzmiewają wesołe melodie, co jest kolejną nowością w produkcjach od Upjers, niespotykaną dotychczas. Czas przy łowieniu nowych rybek i upiększaniu swojego akwarium miło upływa i można się tak bawić przez długi czas. Do gry dobrze jest się często logować, aby wyczyścić akwarium i nakarmić rybki, oraz trochę się z nimi pobawić, aby mogły awansować na wyższe poziomy – nie polecamy więc gry tym, którzy dziennie poświęcają na gry tylko kilkanaście minut.

Plusy gry:

  • Ciekawa grafika
  • Fajna tematyka
  • Łowienie rybek!

Minusy gry:

  • Trzeba przy niej spędzać dużo czasu, aby utrzymać akwarium w dobrym porządku

Adres gry: www.freeaquazoo.pl

Poprzedni artykułFreedom Resist
Następny artykułMargonem
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.