Żarłoki

0
200
5/5 - (1 vote)

Żarłoki to nowa, zabawna gra na przeglądarkę, w której naszym zadaniem jest adopcja małych zwierzaków – a konkretnie żarłoków, zaspokajanie ich nieskończonego apetytu i pielęgnacja. Jest to polska, świeża produkcja kierowana głównie do najmłodszych. Dzięki swojej prostocie i przyjaznemu interfejsowi pozwala na rozpoczęcie miłej przygody bez poświęcania wielu godzin na opanowanie jej działania.
Po prostej rejestracji, powinniśmy w pierwszej kolejności udać się do działu Adoptuj w menu. Jest to miejsce, w którym mamy do wyboru 9 żarłoków posegregowanych rosnąco według ceny. Początkowo są to w zasadzie jajka, które z czasem się rozwiną i zyskają bardziej sympatyczny wygląd. Do wyboru mamy:

  • Puszka – puszystego żarłoka kicającego wokół nas, gdy jesteśmy w pobliżu
  • Kokoszkę – która lubi trzepotać swoimi skrzydłami, gdy się zezłości
  • Miałka – mógłby wylegiwać się w ciepłych miejscach bez końca

Na resztę żarłoków przyjdzie nam niestety trochę zapracować, ponieważ na starcie otrzymujemy tylko 1000 gotówki. Możemy ją zdobyć opiekując się naszym podopiecznym, czyli przede wszystkim karmiąc go codziennie.

Dla naszych żarłoków możemy także kupować specjalne itemy w sklepie, które podnoszą zdolności w postaci punktów karmiących. Różne itemy przeznaczone są dla różnych zwierzaków, ale niektóre mogą być wykorzystane przez wiele z nich. Do wyboru mamy tutaj między innymi kocyk, obrożę typu kolczatka oraz myszkę.

Co ciekawe naszymi żarłokami będziemy mogli pochwalić się na popularnych portalach społecznościowych takich jak nasza klasa, czy facebook, a za każdą poleconą osobę, która przy rejestracji poda nasz nich otrzymamy aż 500pz.

Żarłoki to gra przede wszystkim dla najmłodszych graczy. Pozwala nauczyć się odpowiedzialności za wirtualnego podopiecznego poprzez codzienne karmienie. Dzięki swojej prostocie i sterowaniu typu kliknij na odpowiednią opcję nie powinna sprawiać nikomu problemów. Starsi gracze oczekujący super grafiki 3D, czy innowacyjnych rozwiązań mogą być po prostu zawiedzeni małą liczbą opcji. Mam nadzieję, że będzie ona rozwijana i z czasem uzyska więcej fanów.

Plusy gry:

  • Prosta obsługa
  • Kierowana do najmłodszych
  • Przyjazna tematyka

Minusy gry:

  • Na razie trochę mało opcji i żarłoków do wyboru
  • Szkoda, że nie ma żadnych animowanych grafik i „bardziej żywych” żarłoków

Adres gry: www.zarloki.com

Adres forum: www.forum.zarloki.com

Źródło: https://blogdlakonsumenta.pl/rola-szacowania-ryzyka-w-systemie-zarzadzania-bezpieczenstwem-informacji-szbi-zgodnym-z-iso-iec-27001