Opis gry Star Wars: The Old Republic

0
208
Rate this post

Wkrocz w samo centrum odwiecznego konfliktu dobra ze złem i opowiedz się po właściwej stronie. Stań po jasnej stronie dobra lub walcz wraz z siłami ciemności w kosmicznej sadze Gwiezdnych Wojen.

 

Seria Georga Lucasa Gwiezdne Wojny na stałe wpisała się w kulturę i umysł każdego gracza. W Star Wars – The Old Republic kosmiczna wojna trwa dalej. Pomiędzy Republiką Galaktyczną a Imperium Sithów nie ma bowiem ani chwili pokoju. I tutaj właśnie ty masz szansę stać się międzygalaktycznym bohaterem.

W grze do pobrania Star Wars – The Old Republic masz dostępne dwie zwaśnione frakcje, a w każdej z nich możesz wybrać jedną spośród czterech klas bohaterów. Po stronie Republiki możesz wcielić się w rolę Żołnierza, Rycerza Jedi, Przemytnika lub Negocjatora Jedi. Stając po ciemnej stronie Imperium możesz stać się Łowcą Nagród, Wojownikiem Sithów, Agentem Imperium lub Inkwizytorem Sithów. Każda z klas postaci ma swoją odrębną historię oraz unikalne właściwości. Akcja gry client Star Wars – The Old Republic będzie rozgrywać się na aż 17 planetach kosmicznego wszechświata.

Główny nacisk w grze położony jest na eksplorację kosmosu, walkę z przeciwnikiem i rozwijanie własnych umiejętności. Możesz więc w grze client MMO Star Wars – The Old Republic wymachiwać świetlnym mieczem lub miotać pioruny z palców. W grze spotkasz liczne wyzwania, jak również będziesz miał okazję do zaprzyjaźnienia się z licznymi NPC, którzy przyłączą się do ciebie w boju. W grze budujesz własną drużynę, lecz uważaj, innowacyjna interaktywność gry sprawia, że każde twoje poczynanie będzie miało wpływ na zachowanie twych towarzyszy. Jeśli im podpadniesz, możesz spodziewać się zdrady lub ataku z ich strony.

Rozbudowany tryb walk PvE nie jest jedynym dostępnym modusem w grze Star Wars – The Old Republic. Równie dobrze możesz wybrać tryb współzawodnictwa lub strefę fabularnych bitew, w którym dwie drużyny walczą o wspólne cele strategiczne. Wyrafinowana grafika, nieograniczone możliwości podróżowania po galaktykach jak również epickie batalie kosmiczne sprawią, że w Star Wars – The Old Republic nie znajdziesz chwili na nudę.