Opis gry Lord of Ultima

0
195
Rate this post

Zbuduj swoje niepowtarzalne i zupełnie indywidualne miasto w surowym średniowieczu i stwórz potężne imperium. Grasz w tę grę wraz z tysiącami graczy…

 

Lord of Ultima jest grą przeglądarkową, którą firma Electronic Arts wypuścila na rynek. Producentem tej gry strategicznej o średniowiecznej atmosferze jest studio EA Phenomic, które ma na swoim koncie na przykład takie gry jak Osadnicy, BattleForge, SpellForce i inne.

Gra Lord of Ultima jest między innymi dostępna w wersji niemieckiej, w wersji polskiej i w wersji angielskiej. W tej grze twoim zadaniem jest założyć średniowieczną metropolię, wybudować mury obronne aby następnie móc przekształcić twoje małe osiedle w duże kwitnące miasto.

Jesteś odpowiedzialny za wybudowanie fortyfikacji obronnych, zawierasz różne umowy handlowe z innymi graczami i musisz ciągle zwracać uwagę na to, czy posiadasz wystarczająco dużo zasobów. Bez surowców nie możesz przecież niczego wybudować.

W pewnym momencie stwierdzisz, że w twoim mieście robi się zbyt ciasno. Na szczęście w grze Lord of Ultima masz możliwość ekspansji, czyli przyłączania nowych terytoriów do twojego rozwijającego się królestwa. Zalecane jest przy tym oczywiście posiadanie silnego wojska, ponieważ nie wszystkie ziemie możesz zdobyć bez walki. W grze strategicznej Lord of Ultima będziesz miał do czynienia z innymi graczami, którzy mają tylko jeden cel: stać się najpotężniejszym władcą ze wszystkich.