Opis gry Spooky Pop

0
332
Rate this post

Kolorowe puzzle z akcją i laserami w tle? To musi być Spooky Pop! Dołącz do dzielnych bohaterów i pomóż im rozprawić się z naprawdę wrednymi duchami poprzez rozwiązywanie kolejnych, bąbelkowych łamigłówek.

 

Puzzle już przestały być „tylko” puzzlami. Dzięki nowej grze mobilnej free-to-play stworzonej przez Supercell (zawdzięcza się im takie potężne tytuły jak: Clash of Clans czy Hay Day) strategiczne układanie elementów już nigdy nie będzie takie samo. Podczas gdy na panelu w dolnej części ekranu będą wyświetlać ci się wielobarwne klocki, nieco wyżej zobaczysz nieustraszonego ludzika (albo nawet kilka), który z broni laserowej będzie celować do bardzo niegrzecznych duchów, które za punkt honoru postawiły sobie opanowanie twojego miasta. Podział ról jest dosyć prosty – ty dajesz z siebie wszystko dopasowując do siebie elementy układanki, a uzbrojone po zęby, ale wciąż sympatycznie wyglądające postaci będą wystrzeliwać wiązki laseru w kierunku natrętnych zjaw nieznanego pochodzenia. Jak się pewnie domyślasz, wszystko to dzieje się dosyć szybko, co dobrze wpływa na atrakcyjność rozgrywki.

Kim są dzielni wybawcy chroniący okoliczne lokacje przed inwazją nie z tego świata? Czasami niespodzianką bywa, kto wcieli się w rolę bohatera. Masz więc do pomocy: gracza footballu, wesołego czworonoga, szalonego naukowca, żywiołową dziewczynkę z zielonymi włosami i wolnego strzelca z czupryną w kolorze nieba. W miarę rozwiązywania kolejnych zagadek logicznych i oczyszczania planszy z intruzów, będziesz przechodzić do kolejnych poziomów. Każdy sukces przeniesie cię o jedno miejsce dalej na mapie świata Spooky Pop, odsłaniając kolejne miejsca i coraz to nowe wyzwania. Duchy również nie będą próżnować i żeby odeprzeć twój atak będą starały się zacieśniać szeregi i mobilizować się do wzmożonej aktywności.

Po pewnym czasie grania w Spooky Pop, zabawne i nieoczekiwane zwroty akcji przyzwyczają cię do serii niezwykłych zdarzeń, takich jak na przykład spotkanie z… duchem, który potrafi hipnotyzować. Albo takim, który leczy inne zjawy.
Spooky Pop możesz odpalić na urządzeniach z systemem iOS. Uwaga: może wywoływać śmiech w potężnych ilościach!