Opis gry Zagubiona Wyspa

0
192
Rate this post

Słońce, przepiękna plaża i cudowne palmy – a na ciebie czeka dużo pracy. Odkryj dziką wyspę i poznaj nadzwyczajne, egzotyczne przyprawy i kwiaty. Znajdujesz się na wyspie pośród wielkich oceanów…

 

W grze na przeglądarkę Zagubiona Wyspa zwiedzasz dużą dziką wyspę. Niestety nie masz czasu, aby leżyć i leniuchować na plaży. Podwiń rękawy i weź się do roboty! W grze Zagubiona Wyspa jesteś właścicielem oazy, w której uprawiasz i zbierasz pyszne owoce, przepiękne kwiaty oraz przyprawy.

Mieszkańcy wyspy czekają niecierpliwie na twoje pierwsze plony. Sprzedaj im swoje owoce i przyprawy lub handluj z innymi graczami na targu. Niestety twoja oaza jest pełna chwastów i kamieni. Usuń wszystko, co przeżkadza, abyś miał wystarczającą ilość wolnego miejsca na nowe rośliny. Na Słonecznym stoku oczekują cię różne atrakcje. Między innymi znajdziesz na drugiej stronie wyspy bar koktajlowy, sklep i targ. W barze mieszasz pyszne koktajle i w sklepie kupujesz fajne ozdoby.

Wybierz w barze gościa i do tego owoce – Napełniłeś shakera, to przeciągnij go na małpkę, która przygotuje koktajl. Na Słonecznym stoku znajdziesz wiele zadań do wykonania.

Zasiej pierwsze nasiona w twojej oazie, zaczynając z chili. Podlej od czasu do czasu rośliny i zwróć uwagę na mieszkanców czekających na twoje plony. Sprzedaj im produkty za dobrą cenę. W grze Zagubiona Wypsa możesz dołączyć do gildii.