Opis gry Nemexia

0
219
Rate this post

Wojna w kosmosie! Ty też chcesz wyjść zwycięsko z tej niesamowitej walki. Masz do wyboru trzy rasy – Zdecyduj się na jedną rasę i walcz o kontrolę w kosmosie!

 

Podejmij niebezpieczne wyzwanie w grze przeglądarkowej Nemexia. Walczysz angażując przy tym całą swoją siłę dla Konfederacji, dla Terterów lub dla Noxis. Jeżeli dołączysz do Konfederacji, to należysz do ludzkiej rasy. Jako przedstawiciel rasy Terterów wcielisz się w rolę silnego i sprytnego robota. W grze Nemexia masz do wyboru również trzecią rasę: Noxis. Statki tej rasy nie są aż tak silne, ale za to bardzo tanie w produkcji. Jeżeli zdecydujesz się na rasę Noxis, to jesteś w stanie budować więcej statków niż inne rasy.

W browser game Nemexia produkcja surowców oraz statków kosmicznych wymaga od ciebie całej twojej uwagi. Spraw, abyś miał przede wszystkim ważne strategicznie budynki na swoim terytorium. Rozbudowa planety jest twoim najważniejszym zadaniem. Stwórz własne kosmiczne imperium, lecz zwróć także uwagę na flotę wroga. Bez sprawnej obrony własnego terytorium na pewno nie wygrasz w futurystycznej grze Nemexia.

W grze przeglądarkowej Nemexia walczysz w niebezpiecznym kosmosie o kontrolę nad planetami. Podbijaj planetę za planetą i stwórz mocny sojusz. Handluj z innymi graczami i spraw, abyś miał wystarczającą ilość surowców, które są potrzebne do rozbudowy twojego imperium oraz do produkcji statków.

Na pierwszy atak wroga nie musisz jednak długo czekać. Z dużą i potężną flotą bronisz własne terytorium. Dzięki dużej i potężnej flocie jesteś w stanie obronić własne terytorium. Przejmij władzę nad galaktyką w grze Nemexia!