Opis gry Pirates of Tortuga 2

0
153
Rate this post

Słońce, ocean i armaty. Ta strategiczna gra porwie cię bezpośrednio do świata piratów. Trzymaj ster twojego statku mocno w rękach, ponieważ tutaj czeka na ciebie wiele niebezpieczeństw…

 

Gra przygodowa Pirates of Tortuga 2 porywa cię do świata piratów, na Karaiby. Twoim pierwszym zadaniem jest wybudowanie własnej osady. Dopiero po jego wykonaniu możesz wyruszyć twoim statkiem w podróż po wielkich oceanach świata. W grze Pirates of Tortuga 2 trafisz nie tylko na elementy gier strategicznych, lecz również na elementy RPG oraz gier managerskich. Tylko dzięki sprytnej taktyce i dużej porcji odwagi masz szanse na wygraną w świecie piratów.

Twoją przygodę rozpoczynasz na wyspie Islas de Muerte. Właśnie tutaj musisz wybudować twoją osadę i tym samym stworzyć potężną twierdzę piracką. U swego boku masz odważną i śmiałą załogę twojego statku. Możesz powiększać nie tylko twoja osadę, lecz także twój statek i załogę. Dobre uzbrojenie twoich śmiałków jest szczególnie ważne, o ile chcesz przetrwać w tym świecie. Pamiętaj, że potrzebujesz też armat na twoim statku, abyś mógł się w każdej chwili obronić.

Gra strategiczna Pirates of Tortuga 2 jest bezpłatna i grasz w nią bezpośrednio w twojej przeglądarce internetowej. Na twoim statku musisz przetrwać podróże po oceanach świata – Lecz uważaj na siebie i na własna załogę.