Opis gry Warstory

0
190
Rate this post

Akcja gry przeglądarkowej toczy się podczas Drugiej Wojny Światowej. Dzielnie walczysz z bohaterem o wyzwolenie Europy! Odznaki są symbolem twojej odwagi…

 

W grze przeglądarkowej Warstory przeżyjesz wirtualnie okropności Drugiej Wojny Światowej. W Warstory walczysz bohatersko w niebezpieczeństwie o wyzwolenie Europy. Udowodnij swoje umiejętności bitewne.

Ponad 50 różnych jednostek i mnustwo elementów do uzbrojenia znajdziesz w Warstory. Wciel się w rolę wojownika i uzbieraj jak najwięcej odznak. Tylko w ten sposób udowodnisz innym wojownikom, że walczysz z odwagą i dzielnością.

Przed pierwszą walką należy się zdecydować: Walczysz na stronie USA lub na stronie ZSRR? W Europie panuje wojna i ty jesteś w centrum wydarzeń. Ze swoim sojuszem walczysz o wyzwolenie krajów. Warstory to jest strategiczna gra przeglądarkowa, w której oczekują cię bitwy w czasie rzeczywistym.

Dla miłej odmiany znajdziesz w grze Warstory 50 różnych pól bitewnych. W trakcie gry twój żołnierz zdobędzie lepsze umiejętności i musi wyeliminować wrogów na przykład za pomocą wojny błyskawicznej.

Skorzystaj z mapy i zwiedzaj Europę. W innych regionach masz do dyspozycji różne misje, które możesz po kolei wykonać. Podczas bitwy z wrogiem rozmyślasz nad strategią, wybierasz i wysyłasz jednostki na pole bitwy. W grze Warstory możesz zatrudnić oficerów i w ten sposób trenować nadzwyczajne umiejętności bitewne. Przydatne uzbrojenie dostaniesz w magazynie. Walcz w Warstory o wyzwolenie Europy!