Opis gry SpaceInvasion

0
232
Rate this post

Kosmos już niedługo może znaleźć się wyłącznie pod twoją kontrolą. Stwórz kolonie oraz potężną flotę, dzięki którym ekspansja twojego imperium w tym szerokim kosmosie będzie łatwa…

 

W grze online SpaceInvasion wcielisz się w rolę komendanta potężnego mocarstwa we wszechświecie. Twoim głównym zadaniem jest badanie bezludnych planet oraz założenie własnych kolonii. Uważaj, bo wszechświat gry SpaceInvasion nie jest aż taki pokojowy.

Musisz być przygotowany na wrogie ataki i walczyć z potężnymi wrogami. Dzięki sprytnej strategii i za pomocą mądrej taktyki możesz pokonać twoich wrogów. Wyślij twoją wzbudzającą strach we wrogach flotę w kosmos gry strategicznej SpaceInvasion, podbijaj nowe planety i wydobywaj wystarczającą ilość surowców. Wraz z twoją flotą i z opracowaną sprytną strategią obronną wyruszasz w emocjonującą podróż po wszechświecie.

W trakcie gry SpaceInvasion rozwijasz stopniowo infrastrukturę twojego imperium. Wybuduj fabryki broni oraz bazy wojskowe, abyś mógł ochronić twoje kolonie. Twoi szpiedzy przekażą ci każdą ważną informację, na przykład o najnowszych planach twoich wrogów.

Tylko ty decydujesz, czy chcesz wyruszyć we wszechświat sam, czy też wraz z innymi graczami. Jeżeli chcesz wkrótce zostać najpotężniejszym admirałem, to musisz bacznie obserwować wszystkie wydarzenia w kosmosie gry SpaceInvasion. Oszczędzaj swoje surowce oraz zajmij się fabryką broni. Udowodnij w grze SpaceInavion wszystkie twoje umiejętności i nie cofaj się przed trudnymi i skomplikowanymi misjami.