Opis gry Urban Rivals

0
137
Rate this post

Rywalizuj twoją kolekcją kart z wrogami i pokaż, co potrafisz. Emocjonująca gra w karty pełna akcji czeka na ciebie. Dzięki sprytnej strategii masz szanse na wygraną…

 

W grze na przeglądarkę Urban Rivals czeka na ciebie wielka, trzymająca w napięciu przygoda. Przy odrobinie szczęścia, ale też dzięki zmyślnej taktyce pokonasz nawet najpotężniejszych wrogów. Zostań w grze Urban Rivals na przykład walecznym wojownikiem lub spróbuj swojego szczęścia w roli zręcznego kolekcjonera i spraw, aby twoja kolekcja kart była kompletna. Poza tym możesz też grać i wypróbować wraz z twoimi przyjaciółmi opracowaną przez ciebie strategię.

Rozpoczynasz grę Urban Rivals ośmioma postaciami. Z nimi musisz stać się sławnym oraz utalentowanym strategiem. Za pomocą łatwej wymiany kart albo dzięki transakcjom powiększasz i wzmacniasz twoją kolekcję kart.

Lecz to nie wystarczy: Aby stać się sławnym graczem, musisz udowodnić swoje umiejętności w licznych konkurencjach. Weź udział w walkach i już zobaczysz, jak rozwijają się umiejętności twojego bohatera. Już wkrótce twój bohater zyska niesamowite zdolności.

Dodatkowo znajdziesz w grze Urban Rivals różne bonusy, które będą tobie pomocne w trakcie gry. Tak samo, jak w pozostałych grach, musisz udowodnić w tej grze przeglądarkowej twoja siłę oraz zdolności. Dla miłej odmiany twoje postacie zmieniają swój wygląd z każdym osiągniętym poziomem gry.