Opis gry End of Nations

0
154
Rate this post

W niedalekiej przyszłości XXI wieku wcielasz się w rolę dowódcy armii żołnierzy i lądujesz w samym centrum krwawego konfliktu. Weź udział w jednej z masowych bitew w czasie rzeczywistym i zwyciężaj!

 

Gra End of Nations umożliwi ci wkroczenie w jądro konfliktu o dominację w świecie przyszłości. Pełna akcji rozgrywka z elementami strategii, masowe bitwy, w których jednocześnie może wziąć udział do 50 graczy i epickie eksplozje przedstawione z nadrobniejszymi detalami dopełniają emocjonującego profilu tej gry.

W grze End of Nations bierzesz za rogi liczne misje i questy, do wykonania których będziesz musiał użyć wszelkich możliwych środków. Akcja gry osadzona jest w przyszłości, dostępne rodzaje broni i pojazdów są więc niezwykle zawansowane technologicznie. Będąc dowódcą własnej armii obmyślasz właściwą strategię wojenną, by zwyciężyła ona w masowych konfliktach zbrojnych. Gra z elementami strategii End of Nations rozgrywa się w czasie rzeczywistym i oferuje ci głównie starcia PvE, choć nie brak również pojedynków bezpośrednio z innymi graczami.

Za każde zwycięstwo odniesione w grze client End of Nations otrzymujesz punkty doświadczenia, dzięki którym możesz następnie rozbudować swoją kwaterę główną, co jest również istotnym elementem twojej gry o ptzetrwanie. W End of Nations walczysz jednak nie tylko o przetrwanie, lecz również o dominację i pokonanie potężnego przeciwnika chcącego przejąć kontrolę nad światem. Jednostki, ktorymi przyjdzie ci dowodzić w grze, różnią się między sobą swoimi umiejętnościami oraz słabymi i mocnymi stronami. Podczas opracowywania militarnej strategii musisz więc wziąć pod uwagę wiele faktorów, najmniejszy błąd może kosztować cię klęskę.

Kolejne poziomy w grze client End of Nations równają się kolejnym możliwościom rozbudowywania twojej bazy i jednostek. Oczywiście potrzebujesz również surowców naturalnych i zasobów, które w grze zdobywasz poprzez wydobywanie lub plądrowanie. Tylko dzięki nim możesz budować kolejne czołgi i maszyny wojenne. Rozbudowany system handlowy umożliwi ci w grze client End of Nations integrację z pozostałymi użtkownikami gry. Wejdź więc do gry i podejmmij wyzwanie.