DDTank

0
249
Rate this post

DDTank to darmowa browserowa gra online z wieloma opcjami, gdzie możemy przeżyć wiele przygód. Dołącz do pokoju graczy i wyzwij innych z innych lig do ekscytujących pojedynków. Używając złota będziesz tu mógł zakupić różnorodne power-upy, których będziesz mógł użyć podczas bitwy. Walcz przeciw swoim przyjaciołom, lub spróbuj swoich sił po prostu z NPC.

Określenie DDTank niektórym może być znane z okresu 2 wojny światowej bardziej jako Donald Duck Tank, czyli legendarny wynalazek tego okresu. Były to specjalne czołgi, które charakteryzowały się tym, że potrafiły pływać. Teraz przeniesiono je do gry o takim tytule, a właściwie zrobiła to firma AeriaGames, która wypuściła na nasz rynek oprócz tego drugi ciekawy tytuł – Immortal King. Tryb rozgrywki przypomina ten znanym chyba każdemu z wielkiej serii Worms, czyli zabawnych wojen pomiędzy robaczkami.

Dzięki Power-upom zwiększaj swój wskaźnik POW – czyli zadawane obrażenia, odnów swoje życie, lub stań się niewidzialny. Możesz także zakupić lodowe kostki, aby móc zamrozić swoich przeciwników w czasie bitwy. DDTank zawiera niesamowicie zabawne walki, w których możesz używać zarówno gwiazdek ninja jak, pomidorów, rolek papieru toaletowego, ale oczywiście także tradycyjnych działek.

Istnieją 4 rodzaje umiejętności, które możesz zdobywać w DDTank, są to: atak, obrona, zwinność i szczęście. Podczas bitwy będą one maleć, ważne jest więc, aby je monitorować na bieżąco. Istnieje również wiele rodzajów broni. Każda z nich ma możliwość przyozdabiania i dowolnej zmiany, według swoich upodobań – oczywiście mogą być również wzmacniane, dzięki zbrojowni.

DDTank to nie tylko niesamowita gra z innymi graczami w trybie Player vs Player, ale również możliwość nawiązania przyjaźni, a nawet wzięcia ślubu (ale nie takiego prawdziwego, bez obaw). Grafika jest po prostu zniewalająca, do tego super muzyka lecąca cały czas w tle dopełnia całości tworząc jedną z ciekawszych produkcji jakie pojawiły się ostatnio na naszym rynku.

Plusy gry:

  • Coś, czego zdecydowanie do tej pory nie było
  • Świetna grafika i dźwięki
  • Bardzo dużo opcji
  • Świetny tutorial wprowadzający do gry

Minusy gry:

  • chyba nie ma
Poprzedni artykułDamoria
Następny artykułDeepolis
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.