Opis gry Manager Biegaczy

0
142
Rate this post

Nie lubisz biegać, a zawsze marzyłeś o tym żeby wygrać w maratonie? A może chciałeś zostać trenerem prowadzącym swoich biegaczy do zdobycia medali w najbardziej prestiżowych zawodach świata? Teraz będziesz miał na to szansę z Managerem Biegaczy.

 

Manager Biegaczy to sportowa gra na przeglądarki, w której zarządzasz grupą zawodników startujących w biegach długodystansowych. Twoim celem jest poprowadzenie twoich podopiecznych po miejsca na podium w najbardziej prestiżowych biegach. Będziesz mógł to osiągnąć dzięki rozwijaniu ich umiejętności poprzez różnorodne treningi, ustalanie taktyk na poszczególne biegi, dobór sprzętu, a nawet zapewniając im wsparcie psychologa sportowego. Sezony w Managerze Biegaczy trwają tylko tydzień, dzięki czemu co 7 dni masz szansę na zawalczenie o najwyższe podium. Próbuj swoich sił z innymi graczami online i pnij się w górę rankingów najlepszych biegaczy z całego świata. Możesz ścigać się z zawodnikami kierowanymi przez komputer lub innych graczy siedzących za swoimi komputerami i śledzić na żywo zmagania twojej drużyny pędzącej do zwycięstwa.

Na zwycięstwo w biegu wpływ ma wiele czynników. Oprócz tego jak dobry jest zawodnik, ważne będzie też to jak trasa będzie pasowała do jego stylu biegu. Długość trasy, rodzaj nawierzchni i ilość wzniesień i spadków, będą miały kluczową rolę na obraną strategię. Zastanów się czy twój zawodnik pierwszy ruszy z pełnej pary i będzie narzucał tempo innym zawodnikom, czy raczej zachowa swoje siły na finisz. Manager Biegaczy da ci wiele możliwości na drodze do osiągnięcia zwycięstwa. W tej grze będziesz musiał objąć wszystkie role, jakie niezbędne są do zarządzania klubem biegaczy. Zostaniesz trenerem szkolącym zawodników i opracowującym strategie na każdy bieg, menedżerem klubu, który będzie decydował, w których zawodach wystartować i w jaki sposób rozwijać klub, a nawet księgowym, który będzie musiał znaleźć na to wszystko pieniądze. Aby zacząć zabawę w Managerze Biegaczy wystarczy zarejestrować się na stronie gry i od razu możesz przygotowywać swoich sportowców do startu w najważniejszych wyścigach długodystansowych świata. Do biegu, gotowi, start!