Opis gry Kultan

0
183
Rate this post

Witamy na pokładzie! Kontynent pełen niebezpieczeństw i przygód czeka, byś zechciał zgłębić jego tajemnice. Wskakuj więc na pokład własnego statku i rekrutuj załogę.

 

W przeglądarkowej grze 3D Kultan odkrywasz tajemnice i nieprzebrane skarby kontynentu Kultan. Do dyspozycji masz własny statek oraz dzielną załogę, która stanowi podstawę twego sukcesu w grze. Swoją flotę wyposażasz wedle własnego uznania, jak również samodzielnie planujesz trasę swoich morskich eskapad.

Fantastyczny świat gry pełen jest niebezpieczeństw czyhających za każdym winklem, jak również skarbów, które czekają tylko, abyś je odkrył. W grze browserowej Kultan: The World Beyond masz do wyboru aż trzy frakcje, do których możesz się przyłączyć, jak również liczne klasy postaci. Możesz więc wejść do gry jako Komendant, Mistyk lub Poszukiwacz Przygód. Przystępując do frakcji starego ludu Almeerah zyskasz błogosławieństwo bogów. Możesz również wcielić się w przedstawiciela Republiki lub cesarstwa Tian. Niezależnie od obranej drogi czeka na ciebie mnóstwo przygód i niebezpiecznych wyzwań.

W grze masz do dyspozycji aż tysiąc różnych konfiguracji w zakresie budowy statków, które dowolnie możesz ze sobą kombinować, aby twój świat gry Kultan stał się jedynym w swoim rodzaju. Zarówno szybkie korvety jak i bojowe statki wojenne są w zakresie twych możliwości. W idylliczno karaibskiej atmosferze oddasz się więc pasji poszukiwania przygód. Nie lękaj się opowiadań o niebezpieczeństwach czyhających w morskich głębinach, lecz wyrusz na ich spotkanie.

Gra przeglądarkowa Kultan uwiedzie cię zaskakującą grafiką 3D oraz zapierającymi dech w piersiach krajobrazami rajskich wysp. Wykaż się więc doświadczeniem strategicznym i nie lękaj się tajemnic kontynentu Kultan. W zamian za odwagę możesz liczyć na to, że fantastyczny świat wynagrodzi cię licznymi skarbami.