Opis gry Combat Arms

0
191
Rate this post

Witaj w armii żołnierzu! Bądź gotów na walkę o swoje przetrwanie i nie cofaj się pod naporem przeciwnika. Darmowa strzelanka MMO Combat Arms wymagała będzie od ciebie stalowych nerwów i błyskawicznych reakcji. Trzymaj więc zawsze palec na spuście.

 

Ten sieciowy wieloosobowy shooter do ściągnięcia od Nexon Europe stworzony jest dla prawdziwych twardzieli, którzy nie boją się wziąć spraw w swoje ręce. Podczas tworzenia postaci będziesz mógł zdecydować o każdym elemencie swojego bohatera. Począwszy od jego indywidualnego wyglądu, kończąc na wyborze broni i niezbędnego ekwipunku. Dzięki możliwości modyfikowania uzbrojenia, będziesz mógł je idealnie dostosować do swoich potrzeb. Bardziej pojemny magazynek, celownik o większym powiększeniu, a może tłumik? Nie ma problemu, wszystkie te ulepszenia możesz zamontować na swojej broni. Do wyboru będziesz miał ich ponad 30, w tym różnego rodzaju pistolety, karabiny, strzelby, granaty i miny.

W Combat Arms to ty decydujesz, gdzie rzucić się do walki i jaki scenariusz dla siebie wybrać. Trzeba przyznać, że będziesz miał ręce pełne roboty. W tym świecie wojna się nie kończy i zawsze znajdzie się jakiś żołnierz przeciwnika, którego trzeba będzie wyeliminować, zanim on zrobi to z tobą!

W tej wieloosobowej grze sieciowej będziesz mógł toczyć wspólne walki z udziałem aż do 16 graczy. Czeka na ciebie pełen wachlarz zróżnicowanych pól bitewnych, w tym gęste dżungle, zniszczone pustkowia, zamarznięte tundry i wiele innych.

Combat Arms dzięki swoim społecznościowym możliwościom pozwala także na łatwe tworzenie bojowych klanów i pięcie się w rankingu innych graczy online. Doświadczenie twojego żołnierza będzie pokazywał odpowiedni stopień wojskowy przyznawany w zależności od tego ile i jakie misji udało ci się wykonać. Im wyższy stopień zdobędziesz i im wyżej znajdziesz się w rankingu graczy, tym szersze możliwości działania uzyskasz. Zbieraj więc swoje doświadczenie wojskowe i może już niebawem twój rekrut stanie się prawdziwym weteranem.