Opis gry Shadowbound

0
206
Rate this post

Przyszedł czas abyś sięgnął za broń i ruszył pokonać potwory, które opanowały tą grę fantasy na przeglądarki. Światło zostało skradzione przez władców ciemności. Czy uda ci się odzyskać kryształy i na nowo oświecić świat?

 

Shadowbound to klasyczny RPG na przeglądarki, w którym zaraz po zalogowaniu się do gry będziesz musiał stworzyć swojego bohatera, wybierając dla niego imię, płeć i jedną z trzech dostępnych klas: wojownika, strzelca i maga. Jeżeli boisz się, że wybierzesz źle, nie przejmuj się. Wkrótce do twojej drużyny dołączą nowi najemnicy, którzy wypełnią grupę pozostałymi klasami. Będziesz mógł więc zobaczyć potężne ataki każdego rodzaju, machając mieczem, strzelając z broni lub rzucając potężne zaklęcia podczas walki. Im więcej zadań wykonasz, tym więcej postaci odblokujesz i będziesz mógł poprowadzić do walki. Już wkrótce twoja drużyna będzie się składała z wielu niepokonanych wojowników, magów i innych postaci posiadających różne umiejętności, a ich celem będzie pokonanie każdego kto stanie im na drodze w poszukiwaniu ukradzionych kryształów i przywróceniu pokoju w świecie Shadowbound.

Za każdą wykonaną misję, wszystkie przebyte przygody i pokonane epickie podziemia otrzymasz bogate nagrody. Co może paść twoim łupem? Prawie wszystko poczynając od legendarnych broni, które zwiększają zadawane przez ciebie obrażenia, przez mocarne magiczne zbroje chroniące ciebie i twoją drużynę przed śmiertelnymi obrażeniami, aż po klejnoty i złoto niezbędne do handlu w fantastycznym świecie Shadowbound. Im dalej dojdziesz, tym podziemia i znajdujące się w nich potwory i bossy będą jeszcze trudniejsze do pokonania. Z drugiej strony zdobędziesz za ich pokonanie jeszcze wartościowsze nagrody i zdobędziesz punkty, które pokażą innym graczom jak bardzo zaawansowanym graczem jesteś.

Shadowbound oprócz typowych dla gier RPG przygód, wprowadza także elementy strategii. Skład i ustawienie formacji twojej drużyny odgrywa bowiem kluczową rolę podczas niekończących się potyczek w tym fantastycznym świecie. Oprócz zmagania się z niebezpiecznymi bossami w Shadowbound, będziesz mógł także sprawdzić swoją wartość podczas emocjonujących walk na arenach z innymi graczami. Pełna detali grafika w rzucie izometrycznym oraz niekończące się przygody powinny zadowolić fanów gier RPG na przeglądarki.