Opis gry downWorld

0
251
Rate this post

Bezmyślne wymachiwanie mieczem nie jest dla ciebie? Lubisz czasem wytężyć szare komórki? Teraz masz świetną okazję, gdyż zanim przystąpisz do ataku musisz odpowiednio ułożyć kamienie mahjonga.

 

Na początku gry wybierasz swojego bohatera. Przynależność klasowa determinuje jego właściwości oraz zdolności. Breaker jest bardzo silny i wielką wolę walki. Jako Caster znasz specjalne ataki. Oczywiście w miarę zaliczania kolejnych poziomów twój bohater zyska nowe umiejętności a ty będziesz mógł indywidualnie dopasować jego wygląd.

Krótki tutorial wprowadzi cię w arkana tej gry przegladarkowej. Bo downWorld nie jest zwykłą grą. Aby zaatakować przeciwnika musisz ruszyć głową, gdyż każdy twój atak zależy od tego, jak poradzisz sobie z mahjongiem. Układaj więc kolorowe kamienie tak, aby przynajmniej trzy z nich znajdowały się w jednym rzędzie, a wówczas nastąpi twój atak. Wybieraj więc najsilniejsze kamienie, wówczas twój atak będzie nie do odparcia.

Na pierwszych poziomach twoimi przeciwnikami są galaretowae istoty, które tylko wyglądają przyjaźnie. Pokonaj więc Jelly i Blopa, a potem udaj się zgodnie z mapą do jednego z pomieszczeń, w którym czekają inni gracze oraz reszta komputerowych przeciwników. Na swojej drodze spotkasz więc w tej grze przeglądarkowej nie tylko innych użytkowników, do których możesz sie przyłączyć, ale także innych bohaterów gry, którzy zlecą ci różne zadania lub odeślą cię z kwitkiem, bo akurat teraz myślą i nie życzą sobie, by im przeszkadzać. Tak więc na przykład Exterminator odeśle cię do Opuszczonego Lasu, abyś zdobył dla niego pewien wartościowy przedmiot. Po drodze napotkasz oczywiście Piętnastookiego Potwora, ale z odpowiednią taktyką pokonasz go z łatwością. Na pewno zostaniesz za tę misję sowicie wynagrodzony.

Ruszaj więc na poszukiwanie przygody w downWorld, ale nie zapomnij, że oprócz wymachiwania mieczem, będziesz musiał tu również użyć szarych komórek.