Opis gry KO Champs

0
208
Rate this post

Ring bokserski, zawodnicy wagi ciężkiej i napięcie. Tylko ty decydujesz, w której kategorii wagowej twój bokser wystąpi na ringu. Nastaw się na wielkie bitwy!

 

Gra KO Champs należy do gier przeglądarkowych kategorii Manager. W tej sportowej grze jesteś menedżerem boksera. Jako menedżer planujesz skuteczny trening. Reklamowanie twojego boksera też należy do twoich pilnych zadań. Do twoich pilnych zadań należy też odpowiednie reklamowanie twojego boksera.

Podejmujesz wiele wyzwań dopóki nie uda ci się doprowadzić do międzynarodowego przełomu w karierze twojego boksera. W grze przeglądarkowej KO Champs liczy się tylko zwycięstwo. Zaczynasz wraz z twoim bokserem karierę w nie najlepszej lidze. Aby dostać się do pierwszej ligi, rozpoczynasz długi i efektywny trening. Już niedługo twój bokser może stanąć do walki z innymi graczami i pokonywać boksera za bokserem.

Posiadając zdolności sportowe wspinasz się na czoło listy najlepszych bokserów gry przeglądarkowej KO Champs. Jako zdolny menedżer nie przeciążasz twojego boksera treningami, bo też jego życie prywatne jest ważne dla ciebie. Nieszczęśliwy bokser na pewno nie wygra ani jednej walki! Przy braku koncentracji cierpi obrona, oprócz tego ataki też nie będą precyzyjne.

Trenuj w grze KO Champs obronę, kondycję oraz siłę twojego boksera. Z odrobiną szczęścia bokser będzie wygrywał walkę za walką i dotrze nawet na szczyt rankingu bokserów. Bez regularnych ćwiczeń i bez wytrzymałości na pewno nie zdobędziesz władzy i honoru. Wyślij twojego sportowca na ring bokserski i opuść ring jako skuteczny menedżer z najlepszym bokserem gry KO Champs.