Opis gry Last Chaos

0
253
Rate this post

Jeśli nadal poszukujesz codziennej dawki adrenaliny i nie lękasz się wkroczenia w mroczny świat przemocy, ta gra jest dla ciebie. Bramy świata targanego nienawiścią i przemocą stoją otworem!

 

W grze client Last Chaos twoim głównym celem jest pozostanie przy życiu oraz walka w imię pokoju. Nie będzie to proste zadanie, gdy wokół toczą się nieustanne wojny a za każdym rogiem czai się nieprzyjaciel. Dla swojego bohatera masz do wyboru sześć ras. Stając się łobuzem masz możliwość stać się niewidzialnym, ale klasa czarnoksiężnika pozwoli ci na magiczną transformację. Możesz równie dobrze stać się rycerzem, uzdrowicielką, magiem lub tytanem. Możesz także założyć gildię z inną klasą, a wówczas staniesz się niepokonany! Podczas przemierzania bezkresnych terytoriów Iris może ci również towarzyszyć Koń, Smok, Ichi lub Scra-chi.

Aby stać się niepokonanym władcą całego kontynentu Iris musisz niejednokrotnie zmierzyć się z nieprzyjacielem, lecz za każde zwycięstwo zostaniesz sowicie nagrodzony. Gra client Last Chaos umożliwia ci późniejsze sprzedanie wojennych łupów. W ten sposób możesz się szybko wzbogacić. Jako przyszły pan i władca Iris nie zapominaj o ciągłym rozwijaniu swojego charakteru. W Last Chaos doskonalisz umiejętności twojego bohatera w czterech obszarach: Juno, Dratan, Merak i Egeha, tutaj jesteś dla wroga nietykalny. Wypuścisz się jednak dalej, przygotuj się na krwawą walkę.

Trzymająca w napięciu gra do pobrania Last Chaos to fantastyczna okazja, by stać się władcą magicznego świata, któremu grozi zagłada. Pokonaj wrogów i zalicz wszystkie misje, w ten sposób zasłużysz na tytuł władcy Iris.