Opis gry RamaCity

0
240
Rate this post

Jako burmistrz twojego własnego miasta masz do wypełnienia wiele zadań. Dzięki przynoszącym korzyści fabrykom i ekstrawaganckiej kombinacji budynków rozwijasz twoje kolorowe miasto…

 

W życiu burmistrza jest dużo roboty, więc nastaw się już teraz na mnóstwo zadań do wykonania. Przyszłość twojego własnego miasta w grze RamaCity leży jedynie w twoich rękach. Już na samym początku gry budujesz pierwsze osiedla i urządzasz dla mieszkańców bardzo atrakcyjne miasto. Dzięki urozmaiconym atrakcjom każdy mieszkaniec będzie zadowolony.

Kolejnych mieszkańców przyciągniesz tworząc dla nich nowe miejsca pracy i budując mieszkania. W każdym atrakcyjnym mieście nie może zabraknąć również kin i restauracji z fast foodem. Jako burmistrz jesteś także odpowiedzialny za finanse twojego miasta. Przy odrobinie szczęścia i dzięki korzystnym obiektom przemysłowym postawisz ważne budynki na strategicznie doskonałych miejscach. Dzięki temu twoje miasto stanie się już niedługo kwitnącą metropolią.

Możesz też kombinować różne budynki według własnego gustu. W grze na przeglądarkę RamaCity masz do dyspozycji różne kombinacje budynków, dla których znajdziesz na pewno odpowiednie miejsce w twoim mieście. Przy odrobinie szczęścia odkryjesz w ten sposób nawet tajemnicze kombinacje.

W symulacji RamaCity obserwujesz mieszkańców twojego miasta i poznajesz ich codzienne życie. Jako burmistrz odnoszący sukcesy musisz zadbać o to, aby każdy mieszkaniec był szczęśliwy i zadowolony. Jeżeli chcesz pomóc twojemu miastu partnerskiemu w rozwoju, to stwórz własnych mieszkańców i osiedlaj ich w tej miejscowości.