Opis gry Spiral Knights

0
241
Rate this post

Rozbijając się widowiskowo twoim statkiem kosmicznym odnajdujesz się na niesamowitej obcej planecie, na której musisz zawalczyć o przetrwanie i cenne minerały. Wszystkie środki są dozwolone.

 

W przeglądarkowej grze Spiral Knights rozbijasz się dla odmiany nie na bezludnej wyspie, lecz na odległej planecie, na której spotkasz niecodzienne stworzenia, z którymi przyjdzie ci żyć. Na szczęście nie jesteś jedynym, którego kosmiczny statek wylądował awaryjnie w tym miejscu, bowiem spotkasz tu wielu innych kosmicznych rozbitków.

Spiral Knights przenosi cię na planetę Cradle zamieszkałą przez liczne stworzenia, jedne bardziej inne mniej przyjazne. Musisz więc odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości, twój kosmiczny statek zamienił się bowiem w kupę złomu, nieprędko odlecisz więc do domu. Musisz więc zatroszczyć się o odpowiednie wyposażenie, dzięki któremu będziesz w stanie przetrwać w nowym świecie. W grze na przeglądarkę Spiral Knights możesz handlować zdobyczną bronią, udaj się również na poszukiwanie cennych minerałów i skarbów, ukrytych pod powierzchnią Cradle.

Zbuduj również odpowiednio wyposażoną bazę, w której będziesz mógł poczuć się bezpiecznie, chroniąc się w niej przed czujnym okiem wroga w grze Spiral Knights. Najwięcej dzieje się jednak pod ziemią, bowiem w krętych podziemnych korytarzach spotkasz potężne maszyny i udasz się na poszukiwanie wartościowych minerałów. Jesteś na tyle odważny, by wkroczyć w podziemie planety Cradle?

Gra na przeglądarkę Spiral Knights oferuje ci również liczne misje i zadania do wypełnienia. Wskazane jest przyłączenie się do gildii w grze, bowiem w grupie leży siła. Twojego bohatera możesz również rozwijać na liczne sposoby, nie tylko jego wygląd, ale przede wszystkim urozmaicone rodzaje wyposażenia i broni. Stań się jednym ze Spiral Knights i eksploruj niezwykłą planetę w grze.