Opis gry Need for Speed World

0
294
Rate this post

Wsiadaj do auta i pokaż innym kierowcom twój superszybki styl jazdy. Pędź z piskiem opon przez zakątki miasta i osiągnij jako pierwszy kierowca metę. Zabawne wyścigi przed monitorem…

 

Znana gra Need for Speed wydawcy EA wraz z wersją Need for Speed World jest dostępna też dla graczy gier online. Jako fan superszybkich samochodów będziesz miał w grze Need for Speed World dużo zabawy. Masz do wyboru wiele różnych samochodów i części dodatkowych do auta. Stwórz rewelacyjne auto a inni gracze zbledną z zazdrości.

Wygraj nielegalne wyścigi i pędź szybko po ulicach w grze Need for Speed World. W tej grze nie jeździsz tylko w dzień, lecz też najciemniejszą nocą. Tutaj kierujesz sam swoim samochodem lub bierzesz wraz ze swoim zespołem udział w wyścigach. Udowodnij twoje umiejętności i styl jazdy w superszybkich wyścigach i wspinaj się na szczyt listy. Masz do dyspozycji ponad 150 mil ulic na emocjonujące wyścigi.

W client game Need for Speed World znajdziesz miasta znane z gier Neeed for Speed Most Wanted i Carbon. Gra online Need for Speed World łączy emocjonującą grę wyścigową z grą RPG. Za pomocą kombinacji dwóch typów gier nie grasz tylko sam: Pędź razem z innymi graczami z całego świata przez zakątki miasta gry Need for Speed World i wygrywaj każdy wyścig! Dużym zainteresowaniem cieszą się także emocjonujące wyścigi z policją.

Testuj twój styl jazdy na ulicach Need for Speed World i odkryj wszystkie zakątki miasta. Następny wyścig wkrótce się rozpocznie. Na miejsca, gotowi, start!