Opis gry Fantasy Tennis

0
174
Rate this post

Weź twoją rakietę w rękę i pokaż na kolorowym korcie tenisowym co potrafisz. Udowodnij w tym fantastycznym świecie twój talent w tenisie i zdobądź mnóstwo punktów!

 

Dawnej rządziło dziewięciu bogów w świecie Gaia, wówczas wszyscy żyli w zgodzie. Niestety chciwość bogów zniszczyła harmonię w świecie gry Fantasy Tennis. Bogini Isis walczyła o zgodę, lecz niebawem została zesłana na wygnanie. Isis stworzyła własny mały świat, w którym panuje zgoda i harmonia. Co roku Isis organizuje wielki turniej tenisowy. Zwicięzca turnieju może wypowiedzieć dowolne życzenie.

Na początku client game Fantasy Tennis wybierasz jednego bohatera, z którym bierzesz udział w turnieju tenisowym. Masz do wyboru siedmiu różnych bohaterów. Zdecyduj się na jednego z bohaterów i odkryj świat gry Fantasy Tennis.

W grze online Fantasy Tennis pokażesz twój talent sportowy na dziesięciu różnych kortach tenisowych. Może wygrasz nawet już niedługo pierwszy turniej. Spróbuj szczęścia na korcie Star Island, Winkle Town lub w wielkich lasach tego fantastycznego świata.

Dla miłej odmiany masz do wyboru w Fantasy Tennis różne modusy gry. Rozgrywaj turniej razem z innym graczem lub spróbuj swojego szczęścia w pojedynkę na korcie tenisowym. W łatwym modusie Basic pokażesz na korcie co umiesz. Modus Battle jest już trudniejszy: Tutaj zbierasz w grze różne przydatne przedmioty. W modusie GuardianBattle grasz z innymi sportowcami. Razem walczycie przeciwko wrogom. Przy odrobinie szczęścia znajdziecie nawet cenne przedmioty. Z czasem twój bohater rozwija wytrzymałość, siłę oraz inteligencję i wygrywa turniej za turniejem.