K.O. Champs

0
147
Rate this post

Kontynuując tematykę gier z serii menadżerów sportowych opiszę tym razem K.O. Champs, gdzie mamy okazję wcielić się w rolę menadżera bokserskiego. Naszym zadaniem jest tutaj zarówno trening, jak i organizacja walk. Będziemy musieli zadbać o całą karierę naszego podopiecznego, czyli poczuć się na przykład jak Don King. Dostępne są różne turnieje i walki o pasy mistrzowskie a także możliwość dołączenia do istniejących klubów bokserskich.

Grę rozpoczynamy od ustalenia imienia i nazwiska a także pseudonimu naszego boksera, szkoda, że tą drugą opcję możemy wybrać jedynie z rozwijanego menu, a nie można wpisać własnego. Oczywiście można także wybrać wygląd spośród wielu dostępnych, gdzie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Główną rolą menadżera jest dbanie przede wszystkim o interesy i tak jest też w przypadku K.O. Champs. Możemy zatrudnić personel, który pomoże nam w treningach i podczas walk, jednak będzie to związane z wydatkami, na które nie zawsze będziemy mogli sobie pozwolić.

Druga sprawa to oczywiście trening. Aby bokser, którego promujemy mógł dojść na szczyt kariery niezbędne będzie jego szkolenie. Dostępnych jest wiele ciosów podstawowych takich jak przedni prosty, prosty, czy sierpowy, ale są też uderzenia specjalne, które pomogą nam posłać przeciwników na deski, przykładowo cios żelazny i seria. Jeżeli lubimy grę nie do końca fair play i chcemy koniecznie wygrać możemy dopuścić się fauli, jak uderzenie głową, jednak zostaną nam za to często ucięte punkty. Dzięki kredytom premium można dokupić większe ilości ciosów specjalnych, jednak trzeba pamiętać, że z każdym uderzeniem tracimy siłę przeznaczoną na rundę.

K.O. Champs to przyjemna gra browserową, w której odnajdziemy zarówno znośną grafikę (choć animacje walk wyglądają dosyć zabawnie). Mamy możliwość wyzywania na walki innych i uczestniczyć w walkach o mistrzowskie pasy. Jeżeli jesteśmy fanami Tomka Adamka, Andrzeja Gołoty, czy wielu innych wspaniałych pięściarzy to jest to pozycja obowiązkowa. Studio BigPoint stworzyło grę, której jeszcze nie było i jest to miła odmiana od ciągle powstających strategii, czy gier akcji.

Plusy gry:

  • Coś nowego
  • Śmieszne a zarazem fajne walki

Minusy gry:

  • Mogłaby być trochę bardziej rozbudowana

Adres gry: www.kochamps.pl

Adres forum: pl.board.bigpoint.com/kochamps/

Poprzedni artykułKnightFight
Następny artykułKoyotl
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.