Opis gry Burger Shop

0
267
Rate this post

Skoro burgerownie są takie popularne, to czemu nie otworzyć swojej własnej? Żaden problem – przynajmniej w kolorowej grze o gotowaniu Burger Shop. Weź sprawy w swoje ręce, zarządzaj restauracją i wysmaż najlepsze hamburgery w mieście.

 

Symulator gotowania Burger Shop to wydana na urządzenia mobilne produkcja typu free-to-play. Grać w gotowankę na smartfonie to jak posiadać własnego food-tracka. Pyszne, cieplutkie bułeczki wypełnione apetycznymi dodatkami i kawał wysokiej jakości mięsa mogą być przy tobie wszędzie tam, gdzie zechcesz się przemieścić. Jeżeli masz natomiast ochotę na wielkie gotowanie na dużym ekranie, to Burger Shop możesz też odpalić na komputerze z systemem Windows lub Mac.

Zaczęło się podobno od zagadkowych projektów, które dostałeś pocztą. Potem poszło już jak z płatka. Otworzyłeś swoją restaurację i musisz teraz dokładać wszelkich starań, żeby klienci byli zadowoleni, a jakość świadczonych przez ciebie usług jak najwyższa. Jeżeli zadbasz odpowiednio o swoich gości i nie każesz im długo czekać na realizację zamówienia – odwdzięczą ci się większym napiwkiem. Twoja wirtualna kieszeń kurtki wypełni się gotówką, a satysfakcja z pracy wzrośnie jak słupek rtęci w termometrze przytkniętym do grzejnika. Musisz się szybko uwijać, żeby wszystkie smaczne potrawy, które przygotujesz szybko wylądowały na talerzach klientów. Zadanie wcale nie będzie takie proste, bo do w trakcie gry do wykorzystania będziesz mieć łącznie ponad 60 różnych rodzajów składników.

W jakiej atmosferze chcesz przygotowywać swoje dania? To zależy od ciebie. W Burger Shop możesz wybierać pomiędzy 4 trybami rozgrywki: Story Mode, Challenge Mode, Relax Mode i Expert Story Mode. W Story Mode, czyli trybie popychającym fabułę na przód, czeka na ciebie aż 20 darmowych poziomów do przejścia (z opcją dokupienia kilkudziesięciu dodatkowych). Każdy kolejny level to jeden krok bliżej do poznania tajemnic, jakie mogą skrywać w sobie małe okrągłe bułeczki. Za swoje dokonania w grze możesz odblokować łącznie 96 trofeów. Jeżeli obawiasz się rutyny i szybkiego wypalenia zawodowego, to w tym przypadku ci to nie grozi. Podczas swoich kulinarnych perypetii będziesz miał okazję sprawdzić się jako kucharz w 8 różnych restauracjach.

Gra Burger Shop dostępna jest do pobrania na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.