W alternatywnej rzeczywistości lat 30 tego wieku masz szansę spróbować swego szczęścia wśród międzymafijnych rozgrywek i społeczeństwa zdominowanego przez korupcję i krwawe walki o władzę.

 

Gra client Gunblade Saga przenosi cię w czasie do początku XX wieku, gdzie popadasz w samo centrum mafijnych rozgrywek. Musisz jednak przyłączyć się do jednej z walczących stron, więc do wyboru masz trzy frakcje, a każda z nich dzieli się na dwie unikalne klasy bohaterów. Wraz ze swoim bohaterem dzień w dzień walczysz o przetrwanie i dominację w zwaśnionym mafijnym świecie. Do dyspozycji masz wszelkie możliwe środki, a więc nie raz staniesz do walki uzbrojony w pistolety, miecze i magiczne zaklęcia.

W grze client Gunblade Saga oczekuje cię mnóstwo urozmaiconych misji i questów, które będziesz musiał wypełnić w tym pełnym niebezpieczeństw wirtualnym świecie. Gra oferuje ci również unikalny system grup i gildii, nie raz przekonasz się więc, że współpraca popłaca i warto jest zawrzeć sojusze z innymi graczami. W tej grze z gatunku MMORPG staniesz również na wirtualnej arenie, gdzie podejmiesz wyzwanie pojedynku PvP. Będziesz miał jednak do dyspozycji liczne rodzaje broni, z pewnością nie będziesz więc bezbronny w obliczu starcia z przeciwnikiem.

W grze Gunblade Saga przeżyjesz niesamowitą przygodę pełną wyzwań i urozmaiconych questów, których nie sposób zliczyć. Podczas pokonywania kolejnych przygód możliwe, że uda ci się odnaleźć gracza, z którym łączy cię pokrewieństwo dusz. Wraz z nim będziesz mógł również oddawać się medytacjom przygotowującym cię do następnego starcia w Gunblade Sage. Podczas twej wędrówki po alternatywnej rzeczywistości wirtualnej towarzyszyć ci będą różnorodne zwierzęta i ujeżdżalne wierzchowce.